خبرگزاری خانه ملت

ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/27 15:04:08
سرویس اجتماعی
علی‌محمدی:

نیاز زلزله‌زدگان ایلام به دوفروند هلی‌کوپتر امدادرسانی/هوای بالای 50 درجه ایلام شرایط را بر مردم سخت کرده است

نماینده مردم ایلام در مجلس با بیان اینکه اکنون مردم ایلام نیاز به دوفروند هلی‌کوپتر امدادرسانی دارند، گفت: انتظار داریم دو فروند هلی‌کوپتر برای کمک ‌رسانی به منطقه در اختیار استان قرار گیرد و به صورت ویژه این منطقه مورد توجه امدادرسانان واقع شود.
نیاز زلزله‌زدگان ایلام به دوفروند هلی‌کوپتر امدادرسانی/هوای بالای 50 درجه ایلام شرایط را بر مردم سخت کرده است نماینده مردم ایلام در مجلس با بیان اینکه اکنون مردم ایلام نیاز به دوفروند هلی‌کوپتر امدادرسانی دارند، گفت: انتظار داریم دو فروند هلی‌کوپتر برای کمک ‌رسانی به منطقه در اختیار استان قرار گیرد و به صورت ویژه این منطقه مورد توجه امدادرسانان واقع شود. https://cdn.icana.ir/d/019/76952.jpg نیاز,زلزله‌زدگان,ایلام,به,دوفروند,هلی‌کوپتر,امدادرسانی/هوای,بالای,50,درجه,ایلام,شرایط,را,بر,مردم,سخت,کرده,است Icana

عمران علی محمدی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت،‌ درباره زلزله اخیر استان ایلام، افزود: امروز صبح زلزله‌ای 1/6 دهم ریشتری در منطقه مورموری شهرستان آب‌دانان در استان ایلام و کل شهرستان اتفاق افتاد.

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: زلزله 4 ریشتری که شب گذشته در این استان به وقوع پیوست باعث شد تا مردم احساس خطر کرده و از منزل بیرون روند لذا بعد از وقوع زلزله 6 ریشتری در ایلام خسارت‌های جانی به وقوع نپیوست.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تاکید بر اینکه تخریب ها در حوزه بخش مورموری جاده آب‌دانان و خوزستان بسیار گسترده است، تصریح کرد: از مسئولان ستاد بحران وزارت کشور و هلال احمر انتظار داریم امکاناتی همچون وسایل خنک‌کننده و چادر به میزان کافی در اختیار مردم قرار دهند زیرا گرمای منطقه بالای 50 درجه است و مردم را تحت فشار قرار داده است.

وی با تشکر از زحمات مسئولان که تاکنون کمک به امدادرسانی در این منطقه کرده‌اند، تصریح کرد: انتظار داریم دو فروند هلی‌کوپتر نیز برای کمک ‌رسانی به منطقه در اختیار استان قرار گیرد و به صورت ویژه این منطقه مورد توجه امدادرسانان قرار گیرد.

علی‌محمدی یادآور شد: از صبح گروه‌های امدادی و رئیس سازمان امداد در منطقه حضور دارند اما با توجه به حجم تخریب‌ها نیاز است توجه بیشتری نسبت به ارسال کمک‌ها شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، درباره تعداد مصدومان در زلزله اخیر استان ایلام، گفت: تاکنون تلفات جانی وجود نداشته اما این حادثه تعدادی زخمی و مصدوم برجای گذاشته که تا ساعاتی پیش، بیشتر این افراد به مراکز درمانی انتقال پیدا کرده‌اند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet