هدر اصلی
1393/05/27 14:56:29
سرویس اقتصادی
جلیلی در تشریح جلسه امروز کمیسیون حمایت از تولید ملی:

کلیات لایحه الحاق برخی مواد به قانون بخشی از مقررات مالی دولت تصویب شد

سخنگوی کمیسیون حمایت از تولید ملی و سیاست های اصل ۴۴ قانون اساسی،گفت: در جلسه امروز کمیسیون کلیات لایحه الحاق برخی مواد به قانون بخشی از مقررات مالی دولت و اصلاحات بعدی آن تصویب شد.
کلیات لایحه الحاق برخی مواد به قانون بخشی از مقررات مالی دولت تصویب شد سخنگوی کمیسیون حمایت از تولید ملی و سیاست های اصل 44 قانون اساسی،گفت: در جلسه امروز کمیسیون کلیات لایحه الحاق برخی مواد به قانون بخشی از مقررات مالی دولت و اصلاحات بعدی آن تصویب شد. https://cdn.icana.ir/d/019/57101.jpg کلیات,لایحه,الحاق,برخی,مواد,به,قانون,بخشی,از,مقررات,مالی,دولت,تصویب,شد Icana

اسماعیل جلیلی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت،‌ درباره جزئیات جلسه امروز کمیسیون حمایت از تولید ملی گفت:کلیات لایحه الحاق برخی مواد به قانون بخشی از مقررات مالی دولت و اصلاحات بعدی آن در جلسه امروز کمیسیون تصویب شد.

نماینده مردم مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی، در این رابطه افزود: در موضوع الحاق برخی مواد به قانون بخشی از مقررات مالی دولت، طرحی نیز در مجلس تدوین شده که به تصویب کمیسیون حمایت از تولید ملی رسیده اما مقرر شده که مبنا در این موضوع لایحه دولت باشد و در مواقع لزوم از پیشنهادات نمایندگان نیز استفاده شود.

جلیلی گفت: دلیل ارائه طرح و لایحه الحاق بخشی از مواد به مقررات مالی دولت این است که سالانه همراه با برنامه بودجه تبصره‌هایی در قالب احکام ارسال می شد که تکالیفی را برای دستگاه های اجرایی در منابع و مصارف مشخص می کرد.

وی اضافه کرد: با توجه به موضوعات مطرح شده مجلس به دولت پیشنهاد داد که به جای آنکه احکام همراه با بودجه ارائه شود این موضوع  به عنوان قانون دائمی در قالب یک لایحه به مجلس ارائه شود و از سال جاری دولت از ارائه هرگونه احکام در لایحه بودجه خودداری کرده و بودجه صرفا جداول منابع و مصارف باشد تا زمان زیادی صرف رسیدگی به این موضوع نشود. 

 وی گفت: در جلسه امروز کمیسیون اساسنامه شرکت پست جمهوری اسلامی بررسی و مواد1 تا 4 اساسنامه به تصویب رسید.

سخنگوی کمیسیون حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی درباره اساسنامه شرکت پست یادآور شد: مقرر شده بر اساس سیاستهای اصل 44 قانون اساسی بخش های حاکمیتی شرکت پست به عنوان وظایف این شرکت محسوب شود و فعالیت های تصدی گری و قابل واگذاری  شرکت پست به اپراتورهای بخش خصوصی و منتخب دولت واگذار شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet