خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1393/05/27 16:06:13
سرویس دیگر رسانه‌ها_

هشدار نسبت به عقب ماندن ایران از دیگر کشورها در محکوم کردن نقض حقوق بشر در «فرگوسن»

نماینده مردم رباط‌کریم در مجلس با هشدار نسبت به عقب ماندن از دیگر کشورها در اعلام موضع نسبت به نقض حقوق بشر در فرگوسن امریکا ابراز امیدواری کرد در فرصت باقی‌مانده و در اسرع وقت شاهد موضع‌گیری مناسب دستگاه دیپلماسی کشور باشیم.
هشدار نسبت به عقب ماندن ایران از دیگر کشورها در محکوم کردن نقض حقوق بشر در «فرگوسن» نماینده مردم رباط‌کریم در مجلس با هشدار نسبت به عقب ماندن از دیگر کشورها در اعلام موضع نسبت به نقض حقوق بشر در فرگوسن امریکا ابراز امیدواری کرد در فرصت باقی‌مانده و در اسرع وقت شاهد موضع‌گیری مناسب دستگاه دیپلماسی کشور باشیم. https://cdn.icana.ir/d/019/43234.jpg هشدار,نسبت,به,عقب,ماندن,ایران,از,دیگر,کشورها,در,محکوم,کردن,نقض,حقوق,بشر,در,«فرگوسن» Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس؛ابراهیم نکو، نماینده مردم رباط‌کریم در مجلس شورای اسلامی در مورد لزوم موضع‌گیری وزارت امور خارجه در قبال نقض حقوق بشر در شهر فرگوسن آمریکا گفت: ما که در طول عمر جمهوری اسلامی همواره از حقوق ملتها دفاع کرده‌ایم نباید در برابر این نقض آشکار حقوق بشر بی‌تفاوت باشیم.

وی با ابراز تأسف از سستی صورت‌گرفته در برابر تحولات فرگوسن گفت: وزارت امور خارجه و دستگاه دیپلماسی کشور باید در حمایت از حقوق معترضان فرگوسن مواضع شفاف گرفته و سرکوب اعتراضات توسط پلیس و جنایات حاکمان آمریکا را محکوم کنند.
نکو با هشدار نسبت به عقب ماندن از دیگر کشورها در اعلام موضع نسبت به نقض حقوق بشر در فرگوسن امریکا ابراز امیدواری کرد در فرصت باقی‌مانده و در اسرع وقت شاهد موضع‌گیری مناسب دستگاه دیپلماسی کشور باشیم.
 
وی در بخش دیگری از این گفت‌وگو با اشاره به اینکه اعضای فراکسیون اعتدال مجلس، عملکرد وزیر علوم تحقیقات و فناوری را بی‌نقص نمی‌دانند، گفت: ‌البته ما این نقائص را در حد استیضاح نمی‌دانیم و معتقدیم می‌شد اختلاف‌نظرها را در نشستی دوستانه پیگیری کرد.
 
نماینده مردم رباط‌کریم در مجلس انجام استیضاح را به ضرر دولت و مجلس برشمرد و گفت: اختلافات جزئی نباید به صورت حاد مطرح شود تا نمونه‌های تأسف‌برانگیزی همچون پخش شب‌نامه علیه رئیس‌جمهور در صحن مجلس رخ دهد که کلیت نظام را زیر سؤال می‌برد.
 
وی پخش نامه علیه مدرک تحصیلی رئیس‌جمهور را به دور از اخلاق نمایندگی و استیضاح وزیر علوم در شرایط کنونی را موجب گرفته شدن وقت از مجلس برشمرد و ابراز امیدواری کرد در فرصت باقی مانده تا استیضاح با برگزاری نشستی مشترک میان وزیر و استیضاح‌کنندگان اختلاف‌ها برطرف شود.
 
نکو تصریح کرد: اگر استیضاح رأی هم بیاورد، وزیر بعدی نمی‌تواند درخواست‌های نمایندگان را به صورت عجولانه جامه عمل بپوشاند./
پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet