هدر اصلی
1393/05/27 17:06:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_

تلاش نمایندگان برای تغییر قانون انتخاب ناظران مجلس درهیات نظارت برمطبوعات

نماینده قائنات مجلس شورای اسلامی از تلاش تعدادی از نمایندگان برای به تصویب رساندن دو طرح دو فوریتی در خصوص اصلاح قانون برای انتخاب ناظران مجلس شورای اسلامی در هیات نظارت بر مطبوعات و صدا وسیما خبر داد.
تلاش نمایندگان برای تغییر قانون انتخاب ناظران مجلس درهیات نظارت برمطبوعات نماینده قائنات مجلس شورای اسلامی از تلاش تعدادی از نمایندگان برای به تصویب رساندن دو طرح دو فوریتی در خصوص اصلاح قانون برای انتخاب ناظران مجلس شورای اسلامی در هیات نظارت بر مطبوعات و صدا وسیما خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/53344.jpg تلاش,نمایندگان,برای,تغییر,قانون,انتخاب,ناظران,مجلس,درهیات,نظارت,برمطبوعات Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از مهر؛جواد هروی نماینده مردم قائنات و عضو کمیسیون آموزش تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به موضوع انتخاب ناظران مجلس در سازمان صدا و سیما و مطبوعات به دو طرح دو فوریتی برای اصلاح ماده 218 آیین نامه اشاره کرد و گفت: امیدواریم این دو طرح دو فوریتی قبل از انتخاب ناظران مجلس شورای اسلامی به تصویب برسد و منجر به تغییر قانون شود تا بتوان با دست باز ناظران مجلس بر مطبوعات و صدا و سیما را انتخاب کرد.

نماینده قائنات در مجلس از کاندیداهای هیات نظارت بر مطبوعات بود، اما در کمیسیون فرهنگی حمید رسایی و نبویان رای نمایندگان را برای این سمت کسب کردند.
رای گیری برای انتخاب یک نماینده از میان این دو در صحن علنی مجلس در چند هفته اخیر به تعویق افتاده است.
در جلسه رای گیری که چند هفته پیش به دلیل اعتراض نمایندگان بی نتیجه ماند، معترضان خواستار عضویت نمایندگانی خارج از منتخبان کمیسیون فرهنگی برای انتخاب به عنوان عضو هیات نظارت بر مطبوعات بودند./
 
پایان پیام
 
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet