خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1393/05/31 11:27:01
سرویس بین الملل
آقا‌محمدی:

هدف صهیونیست‌ها از طرح حمله سایبری ایران مظلوم‌نمایی است

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با بیان اینکه صهیونیست‌ها پروژه ایران‌هراسی را به طور جدی دنبال می‌کنند، گفت: هدف صهیونیست‌ها از طرح حمله سایبری از سوی ایران مظلوم‌نمایی است.
هدف صهیونیست‌ها از طرح حمله سایبری ایران مظلوم‌نمایی است عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با بیان اینکه صهیونیست‌ها پروژه ایران‌هراسی را به طور جدی دنبال می‌کنند، گفت: هدف صهیونیست‌ها از طرح حمله سایبری از سوی ایران مظلوم‌نمایی است. https://cdn.icana.ir/d/019/55278.jpg هدف,صهیونیست‌ها,از,طرح,حمله,سایبری,ایران,مظلوم‌نمایی,است Icana

ابراهیم آقا‌محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت؛ با اشاره به ادعای رژیم صهیونیستی مبنی حمله سایبری به زیرساخت‌های این رژیم از سوی جمهوری اسلامی، تصریح کرد: این نخستین‌ بار نیست که صهیونیست‌ها، ایران را در فضای بین‌المللی متهم به حمله سایبری و هک زیرساخت‌های خود می‌کند.

نماینده مردم خرم‌آباد و دوره در مجلس شورای اسلامی، افزود: هدف عمده صهیونیست‌ها از طرح چنین ادعاهایی مظلوم‌نمایی و همچنین ایران هراسی در منطقه و جهان است.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس نهم با تاکید بر اینکه ایران اگر اقدامی ضد‌رژیم صهیونیستی انجام دهد بدون هیچ ترس و واهمه‌ای آن را رسانه‌ای می‌کند، ادامه داد: صهیونیست‌ها قصد دارند تا به افکار عمومی جهان القا کنند که ایران ظرفیت بهره‌مندی از فناوری‌های نوین را ندارد و از آنها سوء استفاده می‌کند.

این نماینده مجلس نهم گفت: صهیونیست‌ها همان اندازه که از فناوری صلح‌آمیز هسته‌ای ایران وحشت دارند از دست‌یابی جوانان کشورمان به تکنولوژی‌های سایبری نیز در هراس هستند از این رو در این زمینه نیز سیاه‌نمایی می‌کنند.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی، افزود: این نوع اظهارات در واقع خوراک تبلیغاتی رسانه‌های غربی را تشکیل می‌دهند تا بلکه چند روزی تنور ایران‌هراسی گرم بماند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet