هدر اصلی
1393/05/28 13:20:29
سرویس صحن
آقا محمدی در تذکر شفاهی مطرح کرد:

انتقاد از تعطیلی واحد دانشگاه آزاد در شهرستان خرم آباد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با انتقاد از عملکرد دانشگاه آزاد در حوزه انتخابیه اش گفت: متاسفانه رویکرد اخیر این دانشگاه در رفع مشکلات آموزشی استان لرستان تعطیلی واحدهای دانشگاهی شده است.
انتقاد از تعطیلی واحد دانشگاه آزاد در شهرستان خرم آباد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با انتقاد از عملکرد دانشگاه آزاد در حوزه انتخابیه اش گفت: متاسفانه رویکرد اخیر این دانشگاه در رفع مشکلات آموزشی استان لرستان تعطیلی واحدهای دانشگاهی شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/58414.jpg انتقاد,از,تعطیلی,واحد,دانشگاه,آزاد,در,شهرستان,خرم,آباد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ابراهیم آقامحمدی در نشست علنی امروز (سه شنبه 28 مرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خود خطاب به ریاست دانشگاه آزاد اسلامی گفت: رویکرد دانشگاه آزاد در سالهای اخیر تعطیل کردن واحد مرکز استان ، شهرستان خرم آباد بوده که در این مدت هر روز تعداد دانشجویان کمتر شده و در اخذ رشته‌های مناسب ناموفق بودند این سیاست تا جایی پیش رفته که در اعضای هیات امنای دانشگاه خرم آباد یک نفر عضو نشده ،‌حتی نمایندگان عضو هیات امنا از شهرستان های دیگر انتخاب کردند.

نماینده مردم خرم آباد و دوره در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: رویکرد مسئولان دانشگاه آزاد به ویژه مسئول این دانشگاه در خرم آباد تعطیل کردن دانشگاه در این منطقه است.

وی در تذکر دیگر خود گفت: صدا و سیمای مرکز استان لرستان متاسفانه سالهاست که با حمایت معاونت امور استان های صدا و سیما در انحصار یک جریان خاص قرار گرفته حتی در انتخابات آنها به صورت علنی به نفع جریانی که از آن حمایت کردند ورود پیدا کرده و این روزها حتی به سخنان نمایندگان مردم در مجلس نیز رحم نمی کنند و باب میل خود آن را سانسور می کنند.

این نماینده مردم در مجلس نهم تصریح کرد: از رئیس سازمان صدا و سیما تقاضا داریم اجازه ندهند به خاطر دوستی چند نفر در این سازمان ذهنیت بدی برای مردم به جای بماند.

آقا محمدی در تذکر دیگر خود خطاب به وزیر بهداشت و درمان گفت: مدیریت بهداشت و درمان استان و رئیس دانشگاه علوم پزشکی آن که از دولت قبل روی کار هستند این روزها به این خاطر که اصلاح طلبی خود را ثابت کنند با انتخاب وابستگان به خود جریان فتنه را راه انداخته و به بحث بهداشت مردم توجهی ندارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با یادآوری مراجعه خانمی برای وضع حمل بیمارستانی که با بی توجهی مسئولان مواجه می شود افزود: متاسفانه بی توجهی مسئولان به مسائل بهداشتی موجب زایمان خانمی در دستشویی بیمارستان شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet