هدر اصلی
1393/05/28 13:06:16
سرویس صحن
غضنفرآبادی در تذکر شفاهی:

هیأتی برای برآورد خسارات آفت خشکیدگی خرما به شرق کرمان اعزام شود

نماینده مردم بم در مجلس گفت: از وزرای نفت و راه و شهرسازی درخواست می‌کنم به موضوع تکمیل جاده محمدآباد ریگان به جاسک توجه کنند به دلیل اینکه با وجود ۸ سال از آغاز این جاده، هنوز این محور تکمیل نشده است.
هیأتی برای برآورد خسارات آفت خشکیدگی خرما به شرق کرمان اعزام شود نماینده مردم بم در مجلس گفت: از وزرای نفت و راه و شهرسازی درخواست می‌کنم به موضوع تکمیل جاده محمدآباد ریگان به جاسک توجه کنند به دلیل اینکه با وجود 8 سال از آغاز این جاده، هنوز این محور تکمیل نشده است. https://cdn.icana.ir/d/019/68222.jpg هیأتی,برای,برآورد,خسارات,آفت,خشکیدگی,خرما,به,شرق,کرمان,اعزام,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، موسی غضنفرآبادی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه 28 مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی گفت: مشکل آفت خشکیدگی خرما کشاورزان شهرهای شرقی استان کرمان، مسائل متعددی را برای کشاورزان ایجاد کرده است.

نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به اینکه کشاورزان برای تولید محصولات خود مانند خرما هزینه‌هایی را متحمل شده‌اند، از وزرای کشور و جهاد کشاورزی درخواست دارم هیاتی را برای بررسی موضوع خشکیدگی خرما در این مناطق اعزام کنند تا شرایط حمایت از کشاورزان فراهم شود.

وی افزود: از وزرای نفت و راه و شهرسازی درخواست می‌کنم به موضوع تکمیل جاده محمدآباد ریگان به جاسک توجه کنند به دلیل اینکه با وجود 8 سال از آغاز این جاده، هنوز این محور تکمیل نشده است.

غضنفرآبادی تصریح کرد: وزارت کشور به موضوع ارتقای بخش‌های حوزه انتخابیه بنده توجه کند، به دلیل اینکه مقرر شده بود بخش‌هایی مانند بروات و رودآباد به شهرستان ارتقا یابند که این مهم تاکنون عملیاتی نشده است.

این نماینده مردم در خانه ملت گفت: از وزارت جهاد کشاورزی درخواست می‌کنم به موضوع بیمه محصولات کشاورزی توجه کند. 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet