هدر اصلی
1393/05/28 13:13:44
سرویس صحن
از سوی هیات رئیسه قرائت شد؛

بیانیه 205 نماینده در حمایت از فرمایشات رهبر معظم انقلاب درخصوص مذاکرات هسته‌ای

عضو هیات رئیسه مجلس بیانیه ۲۰۵ نماینده در حمایت از فرمایشات رهبر معظم انقلاب درخصوص مذاکرات هسته‌ای را قرائت کرد.
بیانیه 205 نماینده در حمایت از فرمایشات رهبر معظم انقلاب درخصوص مذاکرات هسته‌ای عضو هیات رئیسه مجلس بیانیه 205 نماینده در حمایت از فرمایشات رهبر معظم انقلاب درخصوص مذاکرات هسته‌ای را قرائت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/40704.jpg بیانیه,205,نماینده,در,حمایت,از,فرمایشات,رهبر,معظم,انقلاب,درخصوص,مذاکرات,هسته‌ای Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ضرغام صادقی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه 28 مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی بیانیه 205 نفراز نمایندگان در حمایت از فرمایشات رهبر معظم انقلاب درباره مذاکرات هسته‌ای را قرائت کرد.

متن بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سخنان حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع سفرای جمهوری اسلامی بار دیگر درایت و هوشمندی، قاطعیت و شجاعت آن عزیز را ثابت کرد.

اشاره رهبری به تجربه مذاکرات که ثابت کرد که مذاکرات با آمریکا نه تنها هیچ مشکلی را حل نمی‌کند، بلکه لحن آمریکایی‌ها تندتر و اهانت‌آمیز‌تر شده و تصریح مقام معظم رهبری بر داشتن ضرر مذاکرات که موجب طرح توقعات جدید از سوی آنها می‌شود و اینکه این مذاکرات ما را در افکار عمومی ملت‌ها و دولت‌ها به تذبذب متهم می‌کند نشانگر دقت و صائب بودن نظر معظم‌له است.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن اعلام پشتیبانی از سخنان و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب،‌ این سخنان را مصداق اصل 110 قانون اساسی و تعیین سیاست‌های کلی خارجی جمهوری اسلامی می‌دانیم و از دولت و دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی می‌خواهیم که این سخنان را چراغ راه خود در مذاکرات هسته‌ای و سیاست‌های دیپلماتیک خود قرار دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet