هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سبحانی‌نیا نشست فراکسیون روحانیون با حضور وزیر پیشنهادی علوم را تشریح کرد:

توضیحات فرهادی درباره دانشجویان ستاره‌دار، فتنه 88 و نشریات هنجارشکن دانشجویی

سرویس اجتماعی
سخنگوی فراکسیون روحانیون مجلس، گفت: فرهادی با حضور در نشست امروز این فراکسیون، توضیحاتی را درباره دانشجویان ستاره‌دار، فتنه 88 و نشریات هنجارشکن دانشجویی ارائه کرد.
سه‌شنبه 4 آذر 1393 ساعت 15:22
توضیحات فرهادی درباره دانشجویان ستاره‌دار، فتنه 88 و نشریات هنجارشکن دانشجویی سخنگوی فراکسیون روحانیون مجلس، گفت: فرهادی با حضور در نشست امروز این فراکسیون، توضیحاتی را درباره دانشجویان ستاره‌دار، فتنه 88 و نشریات هنجارشکن دانشجویی ارائه کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/84523.jpg توضیحات,فرهادی,درباره,دانشجویان,ستاره‌دار،,فتنه,88,و,نشریات,هنجارشکن,دانشجویی Icana

حسین سبحانی‌نیا در گفت ‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، از حضور محمد فرهادی وزیر پیشنهادی علوم، تحقیقات و فناوری در نشست امروز ( سه‌شنبه 4 آذر) فراکسیون روحانیون مجلس خبر داد و گفت: فرهادی در این نشست توضیحاتی را درباره سوابق و برنامه‌های خود ارائه کرد.

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در این نشست وزیر پیشنهادی علوم، تحقیقات و فناوری درباره تعیین و تکلیف وضعیت رؤسای برخی دانشگاه‌ها، دانشجویان ستاره‌دار، برخورد با فعالیت برخی نشریات هنجارشکن دانشگاهی توضیحاتی را مطرح کرد.

وی افزود: همچنین فرهادی امروز بار دیگر نسبت به فتنه سال 88 اعلام برائت کرد.

سخنگوی فراکسیون روحانیون مجلس، مواضع فرهادی وزیر پیشنهادی علوم، تحقیقات و فناوری را مثبت ارزیابی کرد و گفت: احتمالا فرهادی در نشست فردا رأی مناسبی از نمایندگان مجلس دریافت کند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000