هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
خسروی در نطق میان دستور:

نگاه آبگوشتی به توان داخلی را کنار بگذارید/مذاکرات آینده هسته‌ای به طور زنده از تلویزیون‌های دنیا پخش شود

سرویس صحن
عضو کمیسیون عمران مجلس ضمن برجسته دانستن توانایی های دانشمندان ایرانی خواهان تغییر نگاه به قابلیت های داخلی شد، برای تیم مذاکره کننده هسته ای آرزوی موفقیت کردو پیشنهاد داد:مذاکرات آینده هسته‌ای به طور زنده از تلویزیون‌های دنیا پخش شود .
شنبه 8 آذر 1393 ساعت 12:27
نگاه آبگوشتی به توان داخلی را کنار بگذارید/مذاکرات آینده هسته‌ای به طور زنده از تلویزیون‌های دنیا پخش شود عضو کمیسیون عمران مجلس ضمن برجسته دانستن توانایی های دانشمندان ایرانی خواهان تغییر نگاه به قابلیت های داخلی شد، برای تیم مذاکره کننده هسته ای آرزوی موفقیت کردو پیشنهاد داد:مذاکرات آینده هسته‌ای به طور زنده از تلویزیون‌های دنیا پخش شود . http://cdn.icana.ir/d/019/43028.jpg نگاه,آبگوشتی,به,توان,داخلی,را,کنار,بگذارید/مذاکرات,آینده,هسته‌ای,به,طور,زنده,از,تلویزیون‌های,دنیا,پخش,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ علیرضا خسروی در جلسه علنی امروز (شنبه 8 آذرماه) در نطق میان دستور گفت: کلید تدبیر و امید دولت روحانی یک دندانه کم داشت که با رای قاطع نمایندگان این دندانه هم تکمیل گردید. در این ماراتن و اعلام پیاپی وزرا چه کسی برنده است؟ برنده اصلی ملت شریف و مقاوم ایران که هوشمندانه اظهارات را دنبال کردند و منتظر سوت پایان ماندند، بودند.

نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت محترم هم برنده بود، زیرا تمام صحبت ها از حق مسلم مجلس در آراء به وزرا تاکید داشت و از حاشیه پردازی سعی کرد بپرهیزد. مجلس شورای اسلامی هم برنده دیگر بود که از ابتدا بر خطوط قرمز اصرار داشت و تا انتها نیز استوار ایستاد. برای وزیر علوم آرزوی موفقیت می کنم.

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: امروز دانش از حیطه چند کشور بزرگ خارج شده است. امروزه شاهدیم که کشورهای جهان سوم خارج از کشورهای بزرگ دست به خلاقیت می زنند و توزیع قدرت به گونه ای شده است که کشورهای پیشرفته نمی توانند دنیا را مدیریت کنند. در این فضای به وجود آمده و درست در روزی که هواپیماهای بدون سرنشین RQ170در آسمان ایران می درخشید، صحبت از رقابت قرمه سبزی و آبگوشت بزباش با دنیا جفا به مخترعان و دانشمندان ایرانی می باشد. نگاه آبگوشتی به توان داخلی را کنار بگذارید.  

وی گفت: به وزیر نیرو می گویم خاورمیانه مستعد جنگ آب است و کشور ایران با داشتن 15 کشور همسایه بیشترین تعداد کشورهای همسایه را پس از روسیه و چین در دنیا دارا است. ما با اغلب همسایه های خود دارای مرز مشترک آبی هستیم، تا دیر نشده است و رژیم حقوقی مختلف ترسیم نشده فکری به حال آب های مرزی و انتقال آب از دریای خزر به فلات مرکزی نمایید.

خسروی با مخاطب قرار دادن وزیر راه و شهرسازی گفت: تصمیم وزارت راه و شهرسازی در واگذاری وام 50 میلیون تومانی برای بازسازی بافت های فرسوده قابل تقدیر است ولی ظاهرا قرار شده است این مبلغ از بانک هایی غیر از مسکن کارگشایی شود که این کار کاملا اشتباه است و یک بار امتحان خود را پس داده است.

وی در ادامه گفت: در حالی که رکود در بخش مسکن برقرار است، ساخت مسکن توسط مجری این رکورد را تشدید می کند. هیات رئیسه محترم مجلس در خصوص بیمه کارگران ساختمانی اقدام عاجل مبذول فرمایید. ساخت وساز تعطیل شده و مردم در بلاتکلیفی به سر می برند.

این نماینده مردم در مجلس نهم گفت: برای تیم مذاکره کننده هسته ای آرزوی موفقیت داریم و کسی حق ندارد آنها را به سخره بگیرد. این تیم حداکثر تلاش خود را کرده است و زیاده خواهی های طرف مقابل را به اثبات رسانیده است. پیشنهاد میکنم دور بعدی مذاکرات، مذاکرات به صورت زنده از تمام کانالهای تلویزیونی پخش شود تا این موضع تقویت گردد.

خسروی با مخاطب قرار دادن وزیر جهاد کشاورزی گفت: قرارمان بر ادغام وظایف جهاد و صنعت، معدن و تجارت این بود که توسط شرکت پشتیبانی دام باری از روی دوش دامداران، مرغداران و کشاورزان برداشته شود. در مورد عشایر که کار قابل توجهی انجام نشده است و به جای 75 راس دام عشایر مردم سمنان نابود شده است. توزیع نابه جای مرغ در این برهه زمانی صنعت مرغداری را هم به فنا میدهد. ما را به خیر شما امیدی نیست، شر نرسانید.

نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس گفت: از وزیر کشور در اجرای تقسیمات سیاسی و اعلام فولادشهر تقاضای رسیدگی سریعتر را دارم. به وزیر اقتصاد تاکید میکنم برخی از روسای بانک ها تابعیت دوگانه دارند، تا دیر نشده است تصمیمی بگیرید والا شما هم خالق تابلوی دیگری از اختلاس خواهید بود. در مورد مطالبات و معوقات بانکی کار به کجا رسید؟

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: به دولت تاکید میکنم، فرضی را که رهبر معظم انقلاب اسلامی دو سال پیش در مورد اقتصاد مطرح نمود، تهدید در مقابل تهدید. ما اگر بخواهیم اقتصاد مقاومتی را در نظر داشته باشیم در استراتژی که از سال 86 شروع کرده ایم در مبادله ارزی به غیر از دلار باید تلاش های خود را افزایش دهیم.

وی در انتهای سخنانش از مردم استان سمنان تشکر کرد و گفت: لازم میدانم از همه مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهر، سرخه و شهرهای شهمیرزاد، درجزین و روستاهای رکن آباد، خیرآباد، اعلا، فولاد محله و روستاهای پشت کوه، لاسجرد، امامزاده عبدالله، ایج و جوین، بیابانک و صوفی آباد، جام و عزیزانم در مومن آباد، هفتر و ارغانه تقدیر و تشکر کنم./

پایان پیام    

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000