شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

بروجردی: سیاست آمریکا عدم انتقال اخبار صحیح است

سرویس سیاسی
رئیس کمیسیون امنیت ملی، سیاست رسانه ای آمریکا را با توجه به اعمال نفوذ صهیونیست ها در رسانه های آمریکایی عدم انتقال اخبار صحیح خواند.
سه‌شنبه 3 مهر 1386 ساعت 12:29

علاءالدین بروجردی در حاشیه جلسه علنی در جمع خبرنگاران گفت: حضور رئیس جمهور در جمع خبرنگاران با توجه به فشارهای رسانه ای آمریکا حرکتی مثبت بوده و تصمیم رئیس جمهور برای حضور در دانشگاه کلمبیا صحیح و این جلسه بیشتر از آنکه مورد اعتراض باشد مورد تایید حاضرین بوده و اینکه تعدادی صهیونیست کلاه به سر اعتراض نمایند بسیار طبیعی است.

وی نقطه تاسف بار این جلسه را اقدام رئیس دانشگاه و سخنان وی قبل از رئیس جمهور خواند و گفت: ادبیات به کار گرفته شده در سخنان وی در شان یک استاد دانشگاه نبوده است و در نهایت وی ارزش خود را پایین آورده است، چرا که سخنان رئیس جمهور به طور زنده از برخی شبکه های آمریکایی پخش شده است.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر سفر رئیس مجلس به فرانسه و احتمال بروز حرکت هایی از این قبیل گفت: سفر رئیس مجلس به استراسبورگ به دعوت پارلمان اروپایی بوده و ارتباطی به فرانسه ندارد و با توجه به اینکه جمهوری اسلامی ایران ریاست پارلمان جدید التاسیس آسیایی را دارد به همراه گروهی از این پارلمان دعوت گردیده اند.

وی در ادامه در خصوص سن رای دهندگان و تغییر آن گفت: فضای مجلس براساس همان رایی است که داده است و با توجه به اینکه در اکثر کشورهای جهان سن رای در آنها 18 سال است ما نیز به عنوان بخشی از یک جامعه جهانی از آن تبعیت می کنیم و گمان نمی کنم فضا در درون مجلس برای تایید چنین لایحه ای فرضی آماده باشد.

وی در پایان عنوان شدن مطلبی از سوی برنامه 30/20 مبنی بر بازرسی بدنی از هیات ایران در مسکو را تایید ننمود و آن را بازار گرمی این برنامه خواند.

 

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000