هدر اصلی
1386/07/03 13:08:00
سرویس سیاسی

جلالی: در برابر لجاجت و بی ادبی قدرت های خارجی، یکپارچه پشتیبان ارکان حاکمیتی کشور هستیم

نماینده شاهرود اظهارات رئیس دانشگاه کلمبیا را علیه رئیس جمهور ایران، خارج از ادب و نزاکت انسانی برشمرد.

مخبر کمیسیون امنیت ملی مجلس در حاشیه جلسه علنی در جمع خبرنگاران گفت: اظهارات توهین آمیز ریاست دانشگاه کلمبیا نه تنها موجب کاهش شان رئیس جمهور نگردیده است بلکه شان و جایگاه دانشگاه و ریاست آن را پایین آورده است.

وی تصریح کرد: به کار بردن ادبیات بی ادبانه ،خارج از عرف و نزاکت انسانی است و از رئیس یک دانشگاه آن هم در کشوری که مدعی دموکراسی و حفظ حرمت و کرامت انسان هاست بسیار شگفت انگیز است.

وی ادامه داد: هر کس سخنان رئیس دانشگاه کلمبیا را بشنود استنباط می کند این فرد با لابی صهیونیست تهییج شده و یا از سوی سیستم افراطیون نئومحافظه کار آمریکایی تحت فشار بوده است.

وی عنوان کرد که افکار عمومی جهان در برابر این گونه گستاخی ها برداشتی عالمانه و دقیق خواهد داشت.

مخبر کمیسیون امنیت ملی از تمام نهادها و جریان های سیاسی کشور خواست تا با درایت نسبت به این موضوع برخورد کنند.

وی افزود: ما در برابر لجاجت و بی ادبی قدرت های خارجی یکپارچه هستیم و پشتیبان ارکان حاکمیتی کشور هستیم و به هیچ وجه هیچگونه جسارت و افراطی گری نسبت به مسئولان کشور که از طریق مردم سالاری به نمایندگی از ملت ایران در مجامع بین المللی حضور می یابند را برنخواهد تابید.

وی همچنین با اشاره به فضای خفقان رسانه ای جهان، حضور رئیس جمهور در دانشگاه کلمبیا و سخن گفتن با رسانه های گسترده جهانی را یک فرصت برشمرد.

جلالی در پایان گفت: توهین و ایجاد محدودیت، بیشترین آسیب را به کسانی که توهین می کنند و یا محدودیت ایجاد می کنند می رساند.

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet