هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حاجی دلیگانی در نطق میان دستور:

طرح عربی صهیونیستی کاهش قیمت نفت با هدف جلوگیری از گسترش انقلاب‌های منطقه محکوم به شکست است

سرویس صحن
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس، کاهش جهانی قیمت نفت را طرحی عربی صهیونیستی برای شکست انقلاب‌های منطقه دانست و از نمایندگان مجلس خواست با یک تصمیم انقلابی وابستگی بودجه 94 به نفت را قطع کنند.
یکشنبه 14 دی 1393 ساعت 13:07
طرح عربی صهیونیستی کاهش قیمت نفت با هدف جلوگیری از گسترش انقلاب‌های منطقه محکوم به شکست است نماینده مردم شاهین شهر در مجلس، کاهش جهانی قیمت نفت را طرحی عربی صهیونیستی برای شکست انقلاب‌های منطقه دانست و از نمایندگان مجلس خواست با یک تصمیم انقلابی وابستگی بودجه 94 به نفت را قطع کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/79058.jpg طرح,عربی,صهیونیستی,کاهش,قیمت,نفت,با,هدف,جلوگیری,از,گسترش,انقلاب‌های,منطقه,محکوم,به,شکست,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت حسینعلی حاجی دلیگانی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز (یکشنبه 14 دی) مجلس اظهار کرد: قرآن می‌فرماید کسانی که حقیقتی را می‌دانند و نمی‌گویند ملعون خدا هستند الا اینکه توبه کنند، عمل صالح انجام دهند و خطای خود را بیان کنند. چرا اصحاب فتنه و سران فتنه که هدف براندازی نظام مقدس و مردم‌سالاری دینی را داشتند توبه نمی‌کنند.

 

وی افزود: قرآن هیچ وقت وحدت با منافقین و فتنه‌گران را توصیه نمی‌کند بلکه قرآن فتنه را اکبر و اشد از قتل می‌داند، آیا می‌توان با کسانی که خیمه سیدالشهداء را در روز عاشورا آتش زدند وحدت کرد؟ البته می‌دانیم برخورد با فتنه‌گران و کسانی که دشمنان مردم ایران از آنان حمایت کردند نیازمند بصیرت است.

 

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس با بیان اینکه عاملین تفرقه کسانی بودند که آرای 40 میلیونی مردم را نادیده گرفتند، اظهار کرد: از مردم انقلابی به خاطر حضور باشکوه در حماسه 9 دی و از صداوسیما به جهت شفاف‌سازی و اقدامات خوب در سالروز حماسه 9 دی تشکر می‌کنم.

 

حاجی دلیگانی با اشاره به نامگذاری دهه چهارم انقلاب به نام دهه پیشرفت و عدالت، تصریح کرد: آنچه از مسائل مهم کشور است برنامه‌ریزی و جهت‌گیری دولت برای رسیدن به اهداف این نامگذاری است.

 

وی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی، گفت: آیا توجه دارید که دامداران ما دام‌های مادر را به سلاخی می‌برند؟ آیا می‌دانید این امر در سال آینده ما را با کاهش تولید گوشت قرمز مواجه می‌کند؟ و اینکه این کار عملا در مقابل سیاست‌های اقتصاد مقاومتی قرار دارد؟ مگر شما مسئول تنظیم بازار نیستید، آیا خرید گوشت زنده به قیمت 17 هزار تومان توسط دلال‌ها و فروش به مردم بین 30 تا 32 هزار تومان درست است؟ این هم به ضرر تولیدکننده است و هم مصرف‌کننده. اگر شما مسئول تنظیم بازار هستید پس چرا وقتی قیمت تمام شده هر کیلو مرغ 4100 است دلالان آن را به قیمت 2900 می‌خرند و آن را به قیمت پنج هزار یا بالاتر به مصرف‌کننده می‌فروشند.

 

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس ضمن قدردانی از دولت به خاطر استمهال سه ساله وام‌های بخش کشاورزی، یادآور شد: از آقای نوبخت انتظار می‌رود دستور تسریع در جبران خسارات وارده به کشاورزان صیفی‌کار را صادر کنند. همچنین به وزیر جهاد کشاورزی پیشنهاد می‌شود هر چه زودتر نظام جدول کشت را بر اساس نیازهای داخلی و بازار صادراتی کشورهای همجوار و جهان ارائه کنند تا شاهد تولید کم یا زیاد محصولاتی مثل سیب‌زمینی، پیاز، گوجه و صیفی‌جات نباشیم.

 

این نماینده مجلس خطاب به وزیر ورزش و جوانان نیز گفت: آیا اطلاع دارید بودجه ورزش در حساب‌ها بلوکه شده و بخش ورزش از آن بهره‌ای نمی‌برد؟ چرا بین جوانان نمی‌آیید؟

 

حاجی دلیگانی ادامه داد: ملت ایران صاحب بصیرت است و در تمام مقاطع حساس عزم خود را به منصه ظهور رسانده و می‌داند طرح عربی صهیونیستی کاهش قیمت نفت با هدف جلوگیری از گسترش انقلاب‌های منطقه در سوریه، عراق و ... است لذا مجلس با یک تصمیم انقلابی ناف بودجه 94 را از نفت ببرد تا هم دشمن مایوس شود و هم طرحی نو در ریل اقتصادی کشور در اندازیم.

 

وی در پایان با بیان اینکه چندین ماه از دعوت دولت به استان اصفهان گذشته، خواستار انجام این سفر استانی، در نظر گرفتن یک راهکار اساسی برای حل مشکل آب و حل و فصل مسائل مربوط به مالیات استان اصفهان شد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000