آغاز هفته وحدت
1393/10/18 11:16:36
سرویس اقتصادی
کاتب در رادیو گفت و گو:

کاهش قیمت نفت،بهترین فرصت برای خدمت به نسل آینده

کاتب خاطر نشان کرد: در شرایطی فعلی دشمنان از نفت به عنوان ابزار سیاسی استفاده می‌کنند تا با کاهش قیمت‌ها، بوجه کشور را تحت تاثیر قرار دهند. اگر هزینه اداره کشور کاهش یابد، یقینا بزرگترین خدمت را به نسل آینده و فعلی ارائه کرده‌ایم.
کاهش قیمت نفت،بهترین فرصت برای خدمت به نسل آینده کاتب خاطر نشان کرد: در شرایطی فعلی دشمنان از نفت به عنوان ابزار سیاسی استفاده می‌کنند تا با کاهش قیمت‌ها، بوجه کشور را تحت تاثیر قرار دهند. اگر هزینه اداره کشور کاهش یابد، یقینا بزرگترین خدمت را به نسل آینده و فعلی ارائه کرده‌ایم. https://cdn.icana.ir/d/019/86047.jpg کاهش,قیمت,نفت،بهترین,فرصت,برای,خدمت,به,نسل,آینده Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت  "غلامرضا کاتب"، سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در گفتگو با برنامه "بدون خط خوردگی" رادیو گفت‌وگو در خصوص کاهش قیمت نفت گفت:در حال حاضر یک فرصت استثنایی برای کشور به وجود آمده تا قطع کامل وابستگی بودجه به درآمده های نفتی را تحقق ببخشیم؛ البته این موضوع  جزیی از سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری است و به استناد بند 18 این سیاست سران 3 قوه مکلف شدند در حوزه درآمدهای بودجه کشور هیچگونه وابستگی به نفت نداشته باشد.

وی گفت: خوشبختانه وابستگی به درآمدهای نفتی تنها  31 درصد از بودجه کشور را شامل می‌شود که اگر در کمیسیون تلفیق بخشی از درآمدها را کاهش دهیم، میزان وابستگی بودجه نفتی در سال آینده نیز کاهش خواهد یافت.

کاتب خاطر نشان کرد: در شرایطی فعلی دشمنان از نفت به عنوان ابزار سیاسی استفاده می‌کنند تا با کاهش قیمت‌ها، بوجه کشور را تحت تاثیر قرار دهند. اگر هزینه اداره کشور کاهش یابد، یقینا بزرگترین خدمت را به نسل آینده و فعلی ارائه کرده‌ایم. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet