خبرگزاری خانه ملت

هفته دفاع مقدس
1393/10/18 11:46:13
سرویس سیاسی

تاکید یوسف محمد بر اهمیت سفر رییس مجلس به کردستان عراق

یوسف محمد ،رئیس پارلمان اقلیم کردستان عراق بعد از دیدار روز چهارشنبه خود با سرکنسول ایران در اربیل اعلام کرد: سفر دکتر علی لاریجانی رییس مجلس ایران به کردستان عراق دارای اهمیت فوق العاده ای است و از دیدگاه ما این سفر سرآغاز مرحله جدیدی در روابط دو طرف بود.
تاکید یوسف محمد بر اهمیت سفر رییس مجلس به کردستان عراق یوسف محمد ،رئیس پارلمان اقلیم کردستان عراق بعد از دیدار روز چهارشنبه خود با سرکنسول ایران در اربیل اعلام کرد: سفر دکتر علی لاریجانی رییس مجلس ایران به کردستان عراق دارای اهمیت فوق العاده ای است و از دیدگاه ما این سفر سرآغاز مرحله جدیدی در روابط دو طرف بود. https://cdn.icana.ir/d/019/90324.jpg تاکید,یوسف,محمد,بر,اهمیت,سفر,رییس,مجلس,به,کردستان,عراق Icana

 دفتر ریاست پارلمان کردستان عراق در بیانیه ای تاکید کرده است،  اقلیم کردستان عراق و جمهوری اسلامی ایران دارای روابطی تاریخی و پر اهمیت هستند .
براساس بیانیه صادره پارلمان اقلیم کردستان مسولان ایران و این اقلیم بر همراهی و هماهنگی بیشتر جهت کمک به توسعه این روابط تاکید کردند.
دکتر علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی در جریان سفر منطقه ای خود به سه کشور سوریه، لبنان و عراق، اوایل دی ماه از اقلیم کردستان عراق هم دیدار کرد و با مقامات کرد عراقی گفت و گوهایی انجام داد. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet