هفته دفاع مقدس
1393/10/18 20:16:08
سرویس اقتصادی
سیف در گفت وگو با خانه ملت:

برنامه خروج بانک ها از بنگاه داری سه ماه یکبار کنترل می شود

رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه موضوع خروج بانک ها از انجام فعالیت های شرکت داری و بنگاه داری آغاز شده است، گفت: برنامه زمانبندی شده بانک ها برای خروج از انجام فعالیت های بنگاه داری هر سه ماه یکبار کنترل می شود و مطمئنا در پایان سه سال به هدف مورد نظر دست خواهیم یافت.
برنامه خروج بانک ها از بنگاه داری سه ماه یکبار کنترل می شود رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه موضوع خروج بانک ها از انجام فعالیت های شرکت داری و بنگاه داری آغاز شده است، گفت: برنامه زمانبندی شده بانک ها برای خروج از انجام فعالیت های بنگاه داری هر سه ماه یکبار کنترل می شود و مطمئنا در پایان سه سال به هدف مورد نظر دست خواهیم یافت. https://cdn.icana.ir/d/019/52431.jpg برنامه,خروج,بانک,ها,از,بنگاه,داری,سه,ماه,یکبار,کنترل,می,شود Icana

ولی الله سیف در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، در پاسخ به این سئوال مبنی براینکه بانک مرکزی برای خروج بانک ها از انجام فعالیت های بنگاه داری تا کنون چه اقداماتی انجام داده است؟ گفت: براساس برنامه ها و دستور العمل هایی که بانک مرکزی به تمامی بانک های کشور ابلاغ کرده باید بانک ها در فاصله زمانی سه سال مطابق جداول برنامه ریزی شده، به شرایطی که منطبق بر ضوابط بانک مرکزی است بازگردند.

رئیس کل بانک مرکزی ادامه داد: در حال حاضر بانک ها، برنامه های خود را برای خروج از فعالیت بنگاهداری ارائه کرده اند.

سیف با بیان اینکه بانک مرکزی در زمینه عملیاتی شدن موضوع خروج بانک ها از انجام فعالیت های شرکت داری و بنگاه داری،  جلساتی را با تمامی بانک ها برگزار کرده است، افزود: تفاهماتی با بانک ها برای خروج از فعالیت بنگاه داری حاصل شده که به تایید بانک مرکزی رسیده و می توان گفت خروج بانک ها از فعالیت بنگاه داری آغاز شده است.

رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه موضوع خروج بانک ها از انجام فعالیت های بنگاه داری در حال پیگیری است، یادآور شد: برنامه زمانبندی بانک ها برای خروج از انجام فعالیت های شرکت داری و بنگاه داری هر سه ماه یکبار کنترل می شود و مطمئنا در پایان سه سال به هدف مورد نظر دست خواهیم یافت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet