شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
آیت الله نور مفیدی در دیدار با جمعی از نمایندگان مجلس:

شعار وحدت درنظام جمهوری اسلامی برگرفته از قران است

سرویس سیاسی
دیدار کارگروه مشترک کمیسیون کشاورزی و فراکسیون محیط زیست مجلس با نماینده ولی فقیه در استان گلستان برای استفاده از نظرات وی در خصوص ایجاد جاده جنگلی ابر امروز صورت گرفت.
پنج‌شنبه 18 دی 1393 ساعت 20:02
شعار وحدت درنظام جمهوری اسلامی برگرفته از قران است دیدار کارگروه مشترک کمیسیون کشاورزی و فراکسیون محیط زیست مجلس با نماینده ولی فقیه در استان گلستان برای استفاده از نظرات وی در خصوص ایجاد جاده جنگلی ابر امروز صورت گرفت. http://cdn.icana.ir/d/019/57116.jpg شعار,وحدت,درنظام,جمهوری,اسلامی,برگرفته,از,قران,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، امروز پنج شنبه (18 دی ماه) در جریان سفر یک روزه کارگروه مشترک فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس و کمیسیون کشاورزی آن، دیدار با آیت الله سید کاظم نور مفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان صورت گرفت.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان ضمن تبریک به مناسبت ولادت پیامبر اکرم(ص) و امام صادق (ع) و همچنین هفته وحدت، گفت: وحدت و شعار آن از درون نظام جمهوری اسلامی ایران برگرفته از قرآن ناشی شده است.

وی ادامه داد: انتظار ما از مجلس این است که دست به دست هم داده و برای رفع مشکلات مردم به دور از جناح بندی سیاسی اقدام کنند.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان، در خصوص ایجاد جاده جنگلی ابر، گفت: استان گلستان نیازهای بی شماری دارد که باید با اولویت بندی نسبت به رفع آن ها اقدام کرد.

وی ادامه داد: اگر کارشناسان در خصوص ضرورت ایجاد جاده جنگلی ابر به تصمیم تخصص دست یابند مانعی درباره ایجاد آن وجود ندارد.

لازم به ذکر است؛ نمایندگان پس از دیدار با نماینده ولی فقیه استان، گلستان را به مقصد تهران ترک کردند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000