هدر اصلی
1393/10/18 20:02:00
سرویس سیاسی
آیت الله نور مفیدی در دیدار با جمعی از نمایندگان مجلس:

شعار وحدت درنظام جمهوری اسلامی برگرفته از قران است

دیدار کارگروه مشترک کمیسیون کشاورزی و فراکسیون محیط زیست مجلس با نماینده ولی فقیه در استان گلستان برای استفاده از نظرات وی در خصوص ایجاد جاده جنگلی ابر امروز صورت گرفت.
شعار وحدت درنظام جمهوری اسلامی برگرفته از قران است دیدار کارگروه مشترک کمیسیون کشاورزی و فراکسیون محیط زیست مجلس با نماینده ولی فقیه در استان گلستان برای استفاده از نظرات وی در خصوص ایجاد جاده جنگلی ابر امروز صورت گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/57116.jpg شعار,وحدت,درنظام,جمهوری,اسلامی,برگرفته,از,قران,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، امروز پنج شنبه (18 دی ماه) در جریان سفر یک روزه کارگروه مشترک فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس و کمیسیون کشاورزی آن، دیدار با آیت الله سید کاظم نور مفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان صورت گرفت.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان ضمن تبریک به مناسبت ولادت پیامبر اکرم(ص) و امام صادق (ع) و همچنین هفته وحدت، گفت: وحدت و شعار آن از درون نظام جمهوری اسلامی ایران برگرفته از قرآن ناشی شده است.

وی ادامه داد: انتظار ما از مجلس این است که دست به دست هم داده و برای رفع مشکلات مردم به دور از جناح بندی سیاسی اقدام کنند.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان، در خصوص ایجاد جاده جنگلی ابر، گفت: استان گلستان نیازهای بی شماری دارد که باید با اولویت بندی نسبت به رفع آن ها اقدام کرد.

وی ادامه داد: اگر کارشناسان در خصوص ضرورت ایجاد جاده جنگلی ابر به تصمیم تخصص دست یابند مانعی درباره ایجاد آن وجود ندارد.

لازم به ذکر است؛ نمایندگان پس از دیدار با نماینده ولی فقیه استان، گلستان را به مقصد تهران ترک کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet