هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
امیررضا خادم در گفت و گو با خانه ملت خبرداد:

فردا; بررسی نهایی اسناد مالی سرخآبی ها در مجمع عمومی /تصمیم گیری در مورد نحوه واگذاری

سرویس فرهنگی
نماینده تام الاختیار وزیر ورزش در واگذاری سرخابی ها از جلسه فردای مجمع عمومی واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس خبر داد و گفت:مجمع عمومی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برای بررسی نهایی اسناد مالی فردا تشکیل جلسه می دهد.
جمعه 19 دی 1393 ساعت 11:48
فردا; بررسی نهایی اسناد مالی سرخآبی ها در مجمع عمومی /تصمیم گیری در مورد نحوه واگذاری نماینده تام الاختیار وزیر ورزش در واگذاری سرخابی ها از جلسه فردای مجمع عمومی واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس خبر داد و گفت:مجمع عمومی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برای بررسی نهایی اسناد مالی فردا تشکیل جلسه می دهد. http://cdn.icana.ir/d/019/49634.jpg فردا;,بررسی,نهایی,اسناد,مالی,سرخآبی,ها,در,مجمع,عمومی,/تصمیم,گیری,در,مورد,نحوه,واگذاری Icana

امیررضا خادم در گفتگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت  گفت : اسناد و صورتحسابهای مالی باشگاه پرسپولیس توسط اعضاء و هیات مدیره باشگاه امضاء و تحویل داده شده است ، و مقرر بوده که اعضاء و هیات مدیره باشگاه استقلال نیز اسناد و صورت حسابهای مالی باشگاه را بررسی نهایی کرده، امضاء و تحویل نمایند .

وی در ادامه با اشاره به اینکه مجمع عمومی واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس شنبه 20 دیماه سال جاری برگزار می شود، تاکید کرد:در این مجمع به بررسی نهایی اسناد و صورت حسابهای مالی و واگذاری دو تیم پایتخت می پردازیم، و مجمع در خصوص ادامه مسیر و واگذاری سرخابی ها به بخش خصوصی تصمیم گیری می کند.

نماینده تام الاختیار وزیر ورزش در واگذاری سرخابی ها تصریح کرد: نوع واگذاری مشخص شده در قانون ، بصورت مزایده می باشد در نتیجه سهام این دو باشگاه به مزایده عمومی گذاشته میشود ، و اشخاص می توانند در این مزایده شرکت و سهام باشگاه مورد نظر خود را خریداری نمایند ./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000