خبرگزاری خانه ملت

اربعین حسینی
1393/10/19 14:11:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آقا‌محمدی:

ذلت‌پذیری در خون و رگ ایرانی‌ها و مرام انقلاب اسلامی نیست

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: مردم نخواهند پذیرفت که زیر بار زور بروند، زیرا پذیرش زور‌گویی دشمنان بحث غیرمتعارف و ذلت‌پذیری است.
ذلت‌پذیری در خون و رگ ایرانی‌ها و مرام انقلاب اسلامی نیست عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: مردم نخواهند پذیرفت که زیر بار زور بروند، زیرا پذیرش زور‌گویی دشمنان بحث غیرمتعارف و ذلت‌پذیری است. https://cdn.icana.ir/d/019/58414.jpg ذلت‌پذیری,در,خون,و,رگ,ایرانی‌ها,و,مرام,انقلاب,اسلامی,نیست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از باشگاه خبرنگاران؛"ابراهیم آقامحمدی" عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، پیرامون بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با مردم قم درباره مواضع انقلاب اسلامی در زمینه مذاکرات هسته‌ای، اظهار داشت: اگر دشمن بخواهد به حیثیت و اصول ارزشی ما دست‌درازی کند، نه تنها مردها بلکه زنان ایرانی نیز در مقابل این زیاده‌خواهی‌ها خواهند ایستاد و اگر لازم باشد همه ملت ایران دوشادوش هم خواهند جنگید.
 
وی در ادامه افزود: به هیچ وجه  به چنین نغمه ناموزون دشمن گوش داده نخواهد شد، در واقع ملت اجازه چنین کاری را نخواهد داد و به لطف خدا این دسته افراد در مملکت ما وجود خارجی ندارند.
 
آقامحمدی تصریح کرد: مردم نخواهند پذیرفت که زیر بار زور بروند و پذیرش زور‌گویی دشمنان، بحث غیرمتعارف و ذلت‌پذیری است و در خون و رگ ایرانی‌ها و در مرام انقلاب اسلامی چنین چیزی نیست.
 
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در پایان خاطر نشان کرد: این زیاده‌خواهی‌ها از جانب دشمن نه تنها در ارتباط با ایران بلکه در هر نقطه‌ای علیه مظلومان رخ دهد، فرهنگ انقلاب اسلامی در مقابل زورگویان خواهد ایستاد.

گفتنی است؛ مقام معظم رهبری در دیدار با مردم قم در تاریخ 93/10/17 با اشاره مواضع انقلاب اسلامی و ملت ایران فرمودند: غیرت هیچ مسئولی دست برداشتن از مسائل اساسی و آرمانی را قبول نمی‌کند و  یک قدم عقب‌نشینی، پیش‌روی دشمن را به دنبال می‌آورد./


 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet