خبرگزاری خانه ملت

هفته دفاع مقدس
1393/10/19 12:18:03
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آلیا مطرح کرد

عزم نمایندگان برای قطع کامل وابستگی بودجه ۹۴ به نفت

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: عزم نمایندگان مجلس بر این است تا وابستگی بودجه ۹۴ را به نفت کاملاً قطع کنند و امیدواریم دولت با این تغییرات مجلس همراهی داشته باشد.
عزم نمایندگان برای قطع کامل وابستگی بودجه ۹۴ به نفت عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: عزم نمایندگان مجلس بر این است تا وابستگی بودجه ۹۴ را به نفت کاملاً قطع کنند و امیدواریم دولت با این تغییرات مجلس همراهی داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/43026.jpg عزم,نمایندگان,برای,قطع,کامل,وابستگی,بودجه,۹۴,به,نفت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس؛فاطمه آلیا نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به روند رسیدگی به لایحه بودجه سال 94 در مجلس گفت: عزم نمایندگان مجلس بر این است که وابستگی بودجه سال 94 را به نفت کاملا قطع کنند.

وی افزود:‌ ما امیدواریم که دولت هم با پیشنهادات نمایندگان در بحث قطع وابستگی بودجه به نفت همراهی داشته باشد و مسیر بودجه هم به سمتی هدایت شود که ما با کسری بودجه مواجه نشویم و رویکردمان در بحث منابع غیرنفتی باشد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: امروز بحث عزت ما با اقتصاد مقاومتی گره خورده و اقتصاد مقاومتی ایجاب می‌کند که ما هزینه‌های غیر ضرور را حذف کنیم و ما شاهد هستیم که مجموعه‌‌هایی که تأثیر چندانی بر روند پیشرفت جامعه و کشور ندارند بودجه آنها در لایحه پیشنهادی دولت چند برابر شده است.

آلیا خاطرنشان کرد: امیدواریم تا با همکاری دولت بودجه سال 94 رنگ و بوی اقتصاد مقاومتی داشته باشد و دولتی‌ها مخالفتی با تعدیل بودجه‌های افزایش یافته توسط آنان از سوی مجلس نداشته باشند.

وی در پایان گفت: با توجه به توطئه‌های رنگارنگ دشمنان که اخیرا در بحث کاهش قیمت‌ نفت شاهد این توطئه‌ها هستیم باید به سمتی حرکت کنیم که با مدیریت اقتصاد کشور این توطئه‌ها را خنثی ساخته و مانع تأثیرپذیری اقتصادی از تصمیمات بیگانگان شویم./

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet