هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نجف نژاد در ارزیابی از نحوه واگذاری سرخآبی ها:

انتقاد از سهم 49 درصدی بخش خصوصی در واگذاری سرخآبی ها/افرادی در خرید سهام شرکت کنند ، که از خانواده ورزش باشند

سرویس فرهنگی
رئیس فراکسیون ورزش مجلس در رابطه با نحوه واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس بصورت 21درصد سهام به پیشکسوتان و 30 درصد سهام به وزارت ورزش و 49درصد سهام به بخش خصوصی ، تاکید کرد : موافق واگذاری با این تقسیم بندی و برنامه ریزی نیستم و سهم بخش خصوصی مناسب در نظر گرفته نشده است.
جمعه 19 دی 1393 ساعت 13:01
انتقاد از سهم 49 درصدی بخش خصوصی در واگذاری سرخآبی ها/افرادی در خرید سهام شرکت کنند ، که از خانواده ورزش باشند رئیس فراکسیون ورزش مجلس در رابطه با نحوه واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس بصورت 21درصد سهام به پیشکسوتان و 30 درصد سهام به وزارت ورزش و 49درصد سهام به بخش خصوصی ، تاکید کرد : موافق واگذاری با این تقسیم بندی و برنامه ریزی نیستم و سهم بخش خصوصی مناسب در نظر گرفته نشده است. http://cdn.icana.ir/d/019/43146.jpg انتقاد,از,سهم,49,درصدی,بخش,خصوصی,در,واگذاری,سرخآبی,ها/افرادی,در,خرید,سهام,شرکت,کنند,،,که,از,خانواده,ورزش,باشند Icana

مقداد نجف نژاد در گفتگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت گفت: در ابتدا پیشنهاد واگذاری بصورت 49درصد سهام به هواداران و 51درصد سهام به بخش خصوصی و تعاونی ها در نظر گرفته شده بود که متاسفانه این پیشنهاد مورد تایید واقع نشد و  نحوه واگذاری بصورت مزایده اعلام گردید .

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در ادامه این مطلب  افزود: تلاش بر این است که مشکلات این دو باشگاه بزرگ و مخصوصا مشکلات مالی آنها حل گردد ، و اشخاصی در مزایده شرکت نمایند که اهمیت و اولویت را دارا باشند.

وی در رابطه با نحوه واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس بصورت 21درصد سهام به پیشکسوتان و 30 درصد سهام به وزارت ورزش و 49 درصد سهام به بخش خصوصی ، تاکید کرد : موافق واگذاری با این تقسیم بندی و برنامه ریزی  نیستم  و  سهم بخش خصوصی مناسب در نظر گرفته نشده است.

نجف نژاد تصریح کرد: میزان درصد واگذاری دو تیم ، به مقدار سرمایه و پول لازم خریدار بستگی دارد و می توانند 50درصد و یا بیشتر را خریداری نمایند و درصورت دارا بودن توان مالی ، بخش خصوصی قادر به خرید سهام بیشتری خواهد بود . 

وی ادامه داد: اشخاصی در مزایده و خرید سهام شرکت کنند ، که از خانواده ورزش واهل فوتبال باشند که آن افراد نیز مشخص می باشند .

نجف نژاد با اعتقاد بر اینکه این دو باشگاه استقلال و پرسپولیس ، پیشانی ورزش کشور در فوتبال هستند، گفت: باید کسانی این دو تیم بزرگ را خریداری نمایند که توان مالی و نگاه بلند برای تقویت و رشد این دو باشگاه بزرگ داشته باشند .

رئیس فراکسیون ورزش مجلس با تاکید بر اینکه مقرر گردیده طی جلسه ای در روزهای آینده با علی اصغر یوسف نژاد معاون وزیر اقتصاد ، پورحسینی رئیس سازمان خصوصی سازی ایران  برگزار ، و به یک نقطه ای مشترک در رابطه با شکل و شیوه واگذاری برسیم، تصریح کرد: در اصل واگذاری این دو تیم هیچ مشکلی وجود ندارد و باید این دو باشگاه واگذار شوند ./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000