سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نماینده مسجدسلیمان مطرح کرد

انتقاد از نحوه تعیین سهم مناطق نفت خیز و محروم از صادرات نفت و گاز

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از نحوه تعیین سهم مناطق نفت خیز و محروم از صادرات نفت و گاز در لایحه بودجه سال 94 انتقاد کرد.
جمعه 19 دی 1393 ساعت 15:18
انتقاد از نحوه تعیین سهم مناطق نفت خیز و محروم از صادرات نفت و گاز عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از نحوه تعیین سهم مناطق نفت خیز و محروم از صادرات نفت و گاز در لایحه بودجه سال 94 انتقاد کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/57101.jpg انتقاد,از,نحوه,تعیین,سهم,مناطق,نفت,خیز,و,محروم,از,صادرات,نفت,و,گاز Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا؛اسماعیل جلیلی، اظهار کرد: دولت در لایحه بودجه سال 94 تعیین سهم دو درصدی مناطق نفت‌خیز و مناطق محروم از صادرات نفت خام و گاز طبیعی را پس از کسر سهم 14/5 درصد از صادرات محاسبه کرده که این اقدام غیرقانونی است.

وی افزود: دولت موظف است دو درصد سهم مناطق نفت‌خیز و مناطق محروم از صادرات نفت خام و گاز طبیعی در بودجه را از صددرصد درآمد حاصل از صادرات نفت و گاز طبیعی بر اساس قانون برنامه پنجم توسعه پیش‌بینی کند نه از 85/5 درصد.

نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس خاطرنشان کرد:‌ قطعا مجلس با این پیشنهاد دولت مخالفت خواهد کرد و نسبت به اصلاح این بند از لایحه بودجه اقدام می‌کند.
 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000