هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

حضور رئیس مجلس در نشست مسئولان استانی آذربایجان غربی

سرویس سیاسی
دکتر علی لاریجانی با حضور در نشست مشترک مسئولان استان آذربایجان غربی، شرایط توسعه استانی و مسائل فرهنگی و امنیتی را مورد بحث و بررسی قرار دادند.
شنبه 20 دی 1393 ساعت 10:11
حضور رئیس مجلس در نشست مسئولان استانی آذربایجان غربی دکتر علی لاریجانی با حضور در نشست مشترک مسئولان استان آذربایجان غربی، شرایط توسعه استانی و مسائل فرهنگی و امنیتی را مورد بحث و بررسی قرار دادند. http://cdn.icana.ir/d/019/48071.jpg حضور,رئیس,مجلس,در,نشست,مسئولان,استانی,آذربایجان,غربی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی در نشست  مشترک قربانعلی سعادت استاندار آذربایجان غربی، نماینده ولی‌فقیه، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای تامین استان حضور پیدا کرد.

در این جلسه اعضای مجمع نمایندگان استان آذربایجان‌ غربی همچون رسول خضری، روح‌الله بیگی اینانلو، جواد جهانگیرزاده، محمدقسیم عثمانی، موید حسینی صدر، عابد فتاحی، نادر قاضی‌پور، عبدالکریم حسین‌زاده، مهدی عیسی‌زاده، علی‌اکبر آقایی، عثمان احمدی و محمد علی‌پور حاضر هستند. همچنین یوناتن بت‌کلیا و کارن خانلری از نمایندگان ارامنه در مجلس نیز در این جلسه حضور دارند.

رئیس مجلس شورای اسلامی در بدو سفر خود به ارومیه در جمع خبرنگاران توضیح داد که این سفر با هدف بررسی شرایط توسعه استانی و مسائل فرهنگی و امنیتی استان آذربایجان‌غربی در حال انجام است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000