هدر اصلی
1393/10/20 10:41:09
سرویس اجتماعی
رئیسی مطرح کرد:اعتبار 540 میلیاردی برای بازسازی و مقاوم‌سازی مدارس در لایحه 94

واگذاری وظایف سازمان نوسازی به شهرداری غیرقانونی است

رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور با تاکید بر ضرورت تزریق اعتبارات بیشتر برای بهبود خدمت رسانی به مدارس در زمینه نوسازی و تجهیز آن‌ها به سیستم‌ گرمایشی استاندارد٬ گفت: افزایش سطح ایمنی در مدارس نیازمند تحقق اعتبارات مصوب است.
واگذاری وظایف سازمان نوسازی به شهرداری غیرقانونی است رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور با تاکید بر ضرورت تزریق اعتبارات بیشتر برای بهبود خدمت رسانی به مدارس در زمینه نوسازی و تجهیز آن‌ها به سیستم‌ گرمایشی استاندارد٬ گفت: افزایش سطح ایمنی در مدارس نیازمند تحقق اعتبارات مصوب است. https://cdn.icana.ir/d/019/79324.jpg واگذاری,وظایف,سازمان,نوسازی,به,شهرداری,غیرقانونی,است Icana

مرتضی رئیسی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬ با تاکید بر ضرورت تزریق اعتبارات بیشتر برای بهبود خدمت رسانی به مدارس در زمینه نوسازی و تجهیز آن‌ها به سیستم‌ گرمایشی استاندارد٬ گفت: برای موضوع ساخت٬ تعمیر و تامین سیستم گرمایشی مدارس و همچنین کمک به پروژه‌های مردمی و مشارکتی در مجموع هزار و 40 میلیارد تومان اعتبار در لایحه بودجه 94 در نظر گرفته شده که کافی نیست.

وی با بیان اینکه مهم‌ترین ردیف اعتباری پیشنهادی دولت که در سال آتی  در اختیار وزارت آموزش و پرورش قرار خواهد گرفت در بحث تخریب٬ بازسازی و مقاوم سازی مدارس است٬ افزود: 540 میلیارد تومان اعتبار پیشنهاد دولت در این زمینه است که اگر محقق شود بسیاری از دغدغه‌ها مرتفع خواهد شد.

وی ادامه داد: همچنین برای استاندارد سازی سیستم گرمایشی مدارس 300 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده که در صورت واریز این مبلغ می‌توان به افزایش سطح ایمنی مدارس کشور و جلوگیری از تکرار حوادث ناخوشایند در این زمینه امیدوار بود.

 

ساخت و تعمیر فضای آموزشی در کشور بر اساس قانون بر عهده سازمان نوسازی است

رئیسی با یادآوری اظهارات اخیر برخی از اعضای شورای شهر تهران مبنی بر واگذاری برخی مسئولیت‌های سازمان نوسازی مدارس به شهرداری٬ گفت: هر کاری در کشور قانون خود را دارد و موضوع ساخت فضای آموزشی در کشور بر اساس قانون بر عهده سازمان نوسازی است.

وی ادامه داد: سازمان نوسازی مدارس پاسخگوی نوسازی و تخریب واحدهای آموزشی در کشور است و این سازمان می‌تواند در این حوزه‌ها نظرات کارشناسی ارایه کند.

رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور٬ با بیان اینکه در دنیای امروز هر کاری باید به صورت حرفه‌ای انجام شود٬ گفت: اگر کارها با کارشناسی انجام شود به طور حتم سرمایه ملی هدر نخواهند رفت و به توسعه بهتر کشور کمک خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet