شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
پیرمؤذن در نشست خبری مطرح کرد؛

مخالفت فراکسیون محیط زیست با احداث جاده در جنگل ابر

سرویس صحن
عضو هیأت رئیسه فراکسیون حفاظت از محیط زیست با بیان اینکه این فراکسیون با احداث جاده در جنگل ابر مخالف است گفت: اگر متولیان مربوطه مصر به احداث جاده هستند تنها می توانند پس از گشایش مالی اقدام به احداث تونل کامل در این منطقه کنند.
شنبه 20 دی 1393 ساعت 10:56
مخالفت فراکسیون محیط زیست با احداث جاده در جنگل ابر عضو هیأت رئیسه فراکسیون حفاظت از محیط زیست با بیان اینکه این فراکسیون با احداث جاده در جنگل ابر مخالف است گفت: اگر متولیان مربوطه مصر به احداث جاده هستند تنها می توانند پس از گشایش مالی اقدام به احداث تونل کامل در این منطقه کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/42855.jpg مخالفت,فراکسیون,محیط,زیست,با,احداث,جاده,در,جنگل,ابر Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، کمال الدین پیرموذن در حاشیه نشست علنی امروز در جمع خبرنگاران درباره آخرین وضعیت جاده سازی در جنگل ابر گفت: اخیرا 151 نفر از نمایندگان در نامه ای خواستار اجرای پروژه جاده جنگل ابر حدفاصل علی آباد –شاهرود شده بودند از این رو هیأتی از مجلس و به دعوت استانداری سازمان محیط زیست و نمایندگان استان گلستان برای بررسی این موضوع به استان گلستان سفر کردند.

نماینده مردم اردبیل، نیر ،سرعین و نمین در مجلس شورای اسلامی هیأت اعزامی مجلس متشکل از اعضای هیأت رئیسه فراکسیون محیط زیست، رئیس کمیسیون کشاورزی و برخی اعضای کمیسیون های مرتبط مانند کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و عمران و اصل نود مجلس در دو روز از جنگل ابر و سه جاده مربوط به آن بازدید کردند.

وی ادامه داد: با توجه به اخذ نظرات کارشناسان، اساتید دانشگاه، استاندار و نماینده رهبری در استان گلستان و دغدغه نهادهای غیر رسمی نهایتا هیأت رئیسه فراکسیون محیط زیست به استناد به قانون صیانت از جنگل ها و با توجه به اهمیت مسئله اکوتوریسم در کشور اعلام می کند که وجبی از این جنگل برای احداث جاده مورد تخریب قرار نمی گیرد البته اگر متولیان مربوطه مصر به احداث جاده هستند تنها می توانند پس از گشایش مالی اقدام به احداث تونل کامل در این منطقه کنند.

پیرموذن تأکید کرد: قطعا نظر مجلس و هیأت رئیسه فراکسیون محیط زیست در این رابطه بر نمی گردد البته شاید کمیسیون کشاورزی نظرات دیگری داشته باشد اما به طور حتم نظر اکثریت مجلس منع ساخت جاده در جنگل ابر است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000