هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
زاهدی در تذکر شفاهی:

انتقال آب از صفارود به کرمان اولویت مجلس و دولت باشد

سرویس صحن
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با یادآوری بیداد بحران آب در استان کرمان گفت: انتقال آب از صفارود به کرمان باید در اولویت برنامه های دولت و مجلس قرار گرفته و اعتبارات لازم در این خصوص پیش بینی شود.
شنبه 20 دی 1393 ساعت 11:44
انتقال آب از صفارود به کرمان اولویت مجلس و دولت باشد نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با یادآوری بیداد بحران آب در استان کرمان گفت: انتقال آب از صفارود به کرمان باید در اولویت برنامه های دولت و مجلس قرار گرفته و اعتبارات لازم در این خصوص پیش بینی شود. http://cdn.icana.ir/d/019/79811.jpg انتقال,آب,از,صفارود,به,کرمان,اولویت,مجلس,و,دولت,باشد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدمهدی زاهدی در نشست علنی امروز (شنبه 20 دی ماه) مجلس شورای اسلامی، با تبریک ولادت رسول اکرم(ص) و همچنین امام جعفرصادق(ع) اعلام برائت از تشیع انگلیسی و تسنن آمریکایی که هدفی جز تفرقه اندازی در بین امت اسلامی و خدشه دار کردن اسلام ناب ندارند در تذکر شفاهی گفت: استان کرمان با بحران‌ آب به خصوص آب آشامیدنی روبرو است و به همین منظور انتقال آب به کرمان باید در اولویت کار مجلس و دولت قرار گیرد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه از اول مهرماه امسال تا کنون فقط 7 میلیمتر باران در استان کرمان باریده است افزود: نمایندگان به این موضوع عنایت داشته باشید و ببینید بحران چگونه در این استان بیداد می کند بنابراین باید موضوع انتقال آب از صفارود به کرمان در اولویت مجلس و دولت قرار گیرد و اعتبارات لازم در این خصوص پیش بینی شود.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تصریح کرد: اگر در رابطه با انتقال آب به کرمان تدابیر لازم اتخاذ نشود در سال های آینده با یک مشکل اساسی امنیتی و اجتماعی مواجه خواهیم شد.

زاهدی در تذکری به وزارت کار و صنایع هشدار داد به دور از جنجال های سیاسی و پرهیز از دوباره کاری و باندبازی نسبت به تغییر مدیران کارآمد به خصوص در حوزه معادن استان کرمان اقدام شود.

وی همچنین در تذکری به وزارت نیرو بر انتقال آب به شهرستان راور تأکید کرد و خطاب به وزیر کشور گفت: در خصوص برخورد قاطع با اتباع بیگانه غیر مجاز به ویژه در استان کرمان که ترانزیت قاچاق انسان شده و از جنوب و شرق کشور به داخل مشکلات بسیاری را به وجود آورده اقدام شود.

زاهدی در پایان خطاب به وزارت راه و شهرسازی بر اصلاح 70 کیلومتر از مسیر ریلی کرمان –تهران که حدود 2 سال است پیگیری شده و به نتیجه نرسیده است نیز تأکید کرد./                                                       

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000