ولادت امام حسن عسکری (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سلطانی‌صبور در تذکر شفاهی :

وزارت جهاد کشاورزی با ورود 200 هزار تن مرغ منجمد مرغداران را دچار مشکل کرده است

سرویس صحن
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه وزارت جهاد کشاورزی باید خسارت مرغداران را هر چه سریع‌تر جبران کند، گفت: وزارت جهاد کشاورزی در اقدامی نسنجیده بیش از 200 هزار تن مرغ منجمد را وارد بازار خرید کرده است.
شنبه 20 دی 1393 ساعت 11:51
وزارت جهاد کشاورزی با ورود 200 هزار تن مرغ منجمد مرغداران را دچار مشکل کرده است عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه وزارت جهاد کشاورزی باید خسارت مرغداران را هر چه سریع‌تر جبران کند، گفت: وزارت جهاد کشاورزی در اقدامی نسنجیده بیش از 200 هزار تن مرغ منجمد را وارد بازار خرید کرده است. http://cdn.icana.ir/d/019/72165.jpg وزارت,,جهاد,کشاورزی,با,ورود,200,هزار,تن,مرغ,منجمد,مرغداران,را,دچار,مشکل,کرده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،‌ عطاالله سلطانی صبور در نشست علنی امروز (شنبه 20 دی) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود به وزیر بهداشت گفت: هزینه دارو، تزریقات و مراجعه به مراکز درمانی به شدت افزایش یافته است و برخی بیمارستان‌ها تزریق انجام نمی‌دهند، لذا وزارت بهداشت باید نسبت به رفع این نواقص اقدام نماید.

نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به مجموعه دولت و رئیس جمهور تذکر می‌دهم که حفظ و کرامت معلم با اصلاح آن در لایحه بودجه سال 94 توجه کند. همچنین به وزیر راه و شهرسازی نسبت به ساخت  کریدور  در شمال شهرستان رزن تذکر می‌دهم.

وی افزود: به معاونت رئیس جمهور تسریع در پرداخت سهم ملی ماده 170 استان همدان تذکر می‌دهم و به هیات رئیسه مجلس تذکر می‌دهم که دولت قانون تقسیمات کشوری را اجرا نمی‌کند و تاکید دارد که خواهان ارائه لایحه جدید است، لذا خواهشمندم این مصوبه دولت را لغو کنید.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در تذکری به وزارت جهاد کشاورزی گفت: این وزارتخانه در اقدامی نسنجیده بیش از 200 هزار تن مرغ منجمد وارد بازار کرده و مرغداران کشور را با مشکل روبرو کرده است، زیرا مرغ کیلویی 4 هزار تومان برای مرغدار تمام می‌شود، اما 2900 تومان به فروش می‌رسد و مرغداران دچار خسارت شده‌اند، از این‌رو وزارت جهاد کشاورزی نسبت به جبران خسارت مرغداران باید اقدام کند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000