هدر اصلی
1393/10/20 12:30:08
سرویس اقتصادی
با حضور کارشناسان و صاحب نظران در مرکز پژوهش های مجلس برگزار شد؛

نخستین جلسه بررسی الزامات تدوین برنامه ششم توسعه در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات

نخستین جلسه بررسی الزامات تدوین برنامه ششم توسعه در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات با حضور کارشناسان و صاحب نظران در مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
نخستین جلسه بررسی الزامات تدوین برنامه ششم توسعه در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات نخستین جلسه بررسی الزامات تدوین برنامه ششم توسعه در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات با حضور کارشناسان و صاحب نظران در مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی برگزار شد. https://cdn.icana.ir/d/019/43911.jpg نخستین,جلسه,بررسی,الزامات,تدوین,برنامه,ششم,توسعه,در,حوزه,فناوری,اطلاعات,و,ارتباطات Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نخستین جلسه بررسی الزامات تدوین برنامه ششم توسعه در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات با حضور جمعی از صاحبنظران حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات با مدیریت دفتر مطالعات ارتباطات و فناوری های نوین مرکز پژوهش‌های مجلس برگزار شد.
بنابراین گزارش در این جلسه الزامات تدوین برنامه ششم، به‌ویژه استفاده از مدل مناسب بومی جهت پرداختن به ابعاد مختلف حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات تاکید و مورد بحث و بررسی قرار گرفت .
شایان ذکر است که سلسله جلسات و مباحث مربوط به برنامه ششم توسعه در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات با شرکت صاحب نظران در دفتر مطالعات ارتباطات و فناوری های نوین مرکز پژوهش های مجلس برگزار خواهد شد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet