اربعین حسینی
1393/10/20 14:39:26
سرویس سیاسی
بیگی در همایش وحدت و امنیت:

وحدت مسلمانان نقشه دشمنان را نقش بر آب می کند

عضو فراکسیون روحانیون مجلس اتحاد اسلامی و انسجام اسلامی را راهکار مبارزه با توطئه استکبار دانست و تصریح کرد: با وحدت میان مسلمانان نقشه های دشمنان نقش بر آب می شود.
وحدت مسلمانان نقشه دشمنان را نقش بر آب می کند عضو فراکسیون روحانیون مجلس اتحاد اسلامی و انسجام اسلامی را راهکار مبارزه با توطئه استکبار دانست و تصریح کرد: با وحدت میان مسلمانان نقشه های دشمنان نقش بر آب می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/91820.jpg وحدت,مسلمانان,نقشه,دشمنان,را,نقش,بر,آب,می,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، روح الله بیگی در همایش وحدت و امنیت که صبح امروز (شنبه 20 دی) در مصلی ارومیه برگزار شد، ضمن تبریک روز میلاد پیامبر، ایشان را نعمتی برای بشریت، الگویی برای انسانیت و رحمتی برای عالم هستی خواند و گفت: مهمترین هدف امام راحل از برگزاری هفته وحدت، مقابله با توطئه تفرقه افکنانه دشمنان اسلام است و مسلمانان جهان باید برای خنثی کردن این توطئه ها به توصیه های حضرت امام در خصوص وحدت جامه عمل بپوشاند.

نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی افزود: اگر امروز ایران اسلامی در بین کشورهای اسلامی مقتدر و با ثبات است و دشمنان ما جرأت تجاوز و تعدی به این کشور را ندارند، به دلیل وجود وحدت و درایت پیامبرگونه رهبر معظم انقلاب است.

وی تأکید کرد: اگر امروز استکبار جهانی با اتحاد جهان اسلام سر ستیز و دشمنی دارد به دو عامل مهم بستگی دارد؛ یکی عامل ایدئولوژیکی و تلاش برای حفظ سلطه و برتری ایدئولوژی رو به اضمحلال لیبرال دموکراسی در مقابل جریان رو به رشد اسلام گرایی ناب محمدی و دیگری عامل اقتصادی است که استکبار همواره موجودیت و ادامه حیات خویش را با این عامل مرتبط می داند.

این نماینده مجلس تصریح کرد: اگر امروز جامعه اسلامی و امت اسلامی در آستانه یک رستاخیز تمدنی و فرهنگی است و اگر تمدن غرب در مسیر جهانی شدن خود، در حال تباه کردن و از بین بردن همه تمدن هاست و اگر ما ناخواسته درگیر یک حرکت جهانی قدرت های غرب و سکولار هستیم، امت اسلامی و علمای اسلام باید به هویت اصلی خودشان رو بیاورند.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس بیان کرد: اگر امروز شاهدیم که تمام استکبار جهانی و در رأس آن آمریکای جنایتکار تمام هجمه های خود را علیه اسلام به کار بردند و سیاست اصلی آمریکا در شرایط فعلی تهدید نفت از طریق ایجاد بی ثباتی و بحران سازی در داخل و دامن زدن به گسست های قومی و مذهبی است، در چنین شرایطی به فرموده مقام معظم رهبری دنیای اسلام باید با تمرکز بر اتحاد اسلامی و انسجام اسلامی مسیر خود را پیش برد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ادامه داد: در چنین شرایطی باید مسلمانان، سیره و سنت و زندگی پیامبر اسلام را الگوی خود قرار داده و علمای اسلام باید به جهانیان اعلام بدارند که سیره پیامبر اسلام هیچ تناسبی با جریان های تکفیری ندارد.

بیگی تصریح کرد: باید به دنیای اسلام اعلام بداریم که تاکید استکبار جهت تفرقه افکنی بین مسلمانان برای همه مبرهن و روشن است و تنها با وحدت بین مسلمانان است که نقشه های دشمنان نقش بر آب می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet