شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حداد عادل :

باید در برابر خرابکاری های دشمن هوشیار بود

سرویس سیاسی
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت : یک جنگ همه جانبه با استفاده ازعلم و فن آوری برای متوقف کردن پیشرفت علمی کشور در سطح جهانی با مدیریت صهیونیست وجود دارد که هوشیاری را می طلبد.
شنبه 20 دی 1393 ساعت 18:17
باید در برابر خرابکاری های دشمن هوشیار بود نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت : یک جنگ همه جانبه با استفاده ازعلم و فن آوری برای متوقف کردن پیشرفت علمی کشور در سطح جهانی با مدیریت صهیونیست وجود دارد که هوشیاری را می طلبد. http://cdn.icana.ir/d/019/70576.jpg باید,در,برابر,خرابکاری,های,دشمن,هوشیار,بود Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، 'غلامعلی حداد عادل' در حاشیه بازدید از نمایشگاه تخصصی مقابله با خرابکاری صنعتی در محل سازمان انرژی اتمی کشور، در جمع خبرنگاران درباره ارزیابی اش از این نمایشگاه گفت: این نمایشگاه دو مفهوم هم زمان شامل عبرت و افتخار را در ذهن تداعی می کند؛ عبرت از آن جهت است که بدانیم در برابر این جنگ همه جانبه هوشیار باشیم و افتخار، از آن جهت که دانشمندان جوان کشورمان متوجه خرابکاری ها شده اند.

حداد عادل تصریح کرد: این خرابکاری ها خیلی ضیعف است و گاهی به نظر می رسد هزینه ایجاد آنها در یک دستگاه بیشتر از قیمت خود دستگاه باشد.

وی ادامه داد: دانشمندان جوان ما نیز با اتکا به ایمان، علم و پشتکار موفق شده اند که بسیاری از این خرابکاری ها را کشف و از وقوع آنها جلوگیری کنند.

این نماینده مجلس با اشاره به تجهیزات مقابله با خرابکاری صنعتی در نمایشگاه افزود: توطئه های دشمن، دانشمندان جوان و مهندسان را به تولید این دستگاه ها در داخل سوق داده است و امروز ثابت شده به بیگانگان نمی توان اطمینان کرد.

حداد عادل، در حاشیه این بازدید ، با علی اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی دیدار و گفت و گو کرد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000