هدر اصلی
1393/10/21 12:01:10
سرویس صحن
مرندی در نطق میان دستور:

قانون شکنی های فتنه‌گران قابل بخشش نیست/حمایت برخی افراد از فتنه گران جای تعجب دارد

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با بیان اینکه رهبری عظیم‌الشان سال‌هاست تلاش می کند که با درایت منحصر به فرد منطقه و کشور را از خطر تکفیری‌ها در امان نگه دارد، گفت: متاسفانه عده ای معاند و یا کج فهم تلاش در نادیده گرفتن یا خنثی کردن این تدابیر کردند.
قانون شکنی های فتنه‌گران قابل بخشش نیست/حمایت برخی افراد از فتنه گران جای تعجب دارد عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با بیان اینکه رهبری عظیم‌الشان سال‌هاست تلاش می کند که با درایت منحصر به فرد منطقه و کشور را از خطر تکفیری‌ها در امان نگه دارد، گفت: متاسفانه عده ای معاند و یا کج فهم تلاش در نادیده گرفتن یا خنثی کردن این تدابیر کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/44350.jpg قانون,شکنی,های,فتنه‌گران,قابل,بخشش,نیست/حمایت,برخی,افراد,از,,فتنه,گران,جای,تعجب,دارد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علیرضا مرندی در نشست علنی امروز (یکشنبه 21 دی ماه) مجلس شورای اسلامی، در نطق میان دستور خود با تبریک میلاد پیامبر اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع) گفت: خداوند کریم را شاکریم که به ما نعمت اسلام و جمهوری اسلامی و ولایت فقیه عنایت فرمود و به ملت شریف ایران توفیق داد تا با وحدت و همدلی و اطاعت از ولی امر مسلمین چه در زمان حیات حضرت امام راحل و چه در عصر امامت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در مقابل توطئه‌های خطرناکی نظیر دسیسه‌های منافقین، جنگ تحمیلی و کودتاها، فتنه 88 و انواع حصرها ایستادگی کند و با لطف و کرم الهی بر همه آنها فائق آید.

نماینده مردم تهران٬ ری٬ شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی٬ ادامه داد: البته هرگز تصور نمی‌رود که توطئه‌ی خارجی و احیانا ایادی داخلی آنان حتی برای لحظه‌ای متوقف شود؛ به همین دلیل برای مقابله با هر دسیسه‌ای باید پیوسته هوشیار بود.

وی با اشاره به نامگذاری سال‌های پی در پی با عناوین اقتصادی از سوی مقام معظم رهبری گفت: کمتر کارشناس مسئولی می‌تواند که در تایید اقتصاد مقاومتی صحبت نکرده باشد، ولی در عمل کمتر شاهد قدم‌های موثر و اساسی بوده‌ایم بلکه برعکس امروز شاهد خیل عظیم واردات از اتومبیل‌های فوق‌العاده گران قیمت گرفته تا کالاهای لوکس و غیر لوکس هستیم که دولت به آسانی می‌تواند از ورود آنها جلوگیری کند و یا به تولید داخل کمک کند.

مرندی افزود: کندی سیر امور در این موضوعات حقیقتا جای تعجب است. انتظار امت شهید پرور و انقلابی آن است که دولت و همه‌ی نهادهای ذی‌ربط هر چه سریعتر به دستورات و توصیه‌های مقام معظم رهبری به صورت موثر و شفاف عمل کند.

نماینده مردم تهران در مجلس نهم، ادامه داد: همگان شاهد هستند که رهبری عظیم الشان سال‌هاست تلاش می کند که با درایت منحصر به فرد منطقه و کشور را از خطر تکفیری‌ها در امان نگه دارد اما متاسفانه عده ای معاند و یا کج فهم تلاش در نادیده گرفتن یا خنثی کردن این تدابیر کردند.

وی افزود: در حالی که ملت و دولت سوریه در طول جنگ 8 ساله در کنار ما ماندند و از ما حمایت کردند در حالی که زنان لبنانی بعضا طلاهای خود را در پشتیبانی از دفاع مقدس به فروش رسانده و مردانی از آن‌ها در جبهه‌های حق علیه باطل شهید شدند، متاسفانه برخی افراد ناآگاه و اغتشاش گر و یا مزدور در جریان فتنه 88 بر علیه غزه و لبنان شعار دادند یا بر علیه رئیس جمهور قانونی و مورد حمایت مردم سوریه طومار امضا کردند و عملا تکفیری‌ها را آزادی‌خواه خواندند و از آن‌ها در مقابل رئیس جمهور سوریه حمایت کردند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، ادامه داد: باز هم با لطف خداوند منان و نقش بی بدیل مقام معظم رهبری تلاش فتنه گران که قصد براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی را داشتند به شکست انجامید البته عده‌ای ناآگاهانه وارد صحنه شدند و آن‌گاه که متوجه عناد سران و سردمداری و دخالت خارجی ها شدند به سرعت راه خود را جدا کردند اما فتنه گران اصلی و اطرافیان معدود آن‌ها نه تنها توبه نکردند و از اغتشاش‌گران و حمایت‌های خارجی  و برنامه‌های ضدمذهبی و ضدامنیتی تبری نجستند بلکه کینه توزی را بر علیه نظام و ملت ادامه دادند.

مرندی تاکید کرد: حال با توجه به اینکه رئیس جمهور پیوسته در نطق روز جمعه بر تمکین بر قانون تاکید داشته و دارند از آن‌جا که فتنه‌گران قانون‌شکنی‌های فراوان داشتند طبیعی است که آن‌ها قابل بخشش نیستند و جای تعجب است که بعضی برای مطرح کردن خود یا رضایت بیگانگان هنوز از آن‌ها حمایت می کنند.

وی افزود: امروزه با لطف و کرم الهی و تدبیر رهبر معظم انقلاب ایران تنها کشور منطقه است که نه تنها خود در امنیت کامل به سر می برد بلکه برای تامین امنیت سایر کشورهای منطقه و حمایت از مردم مظلوم نقش آفرین است.

مرندی با بیان اینکه ملت ایران از مبارزه با ظلم و استکبار دست برنداشته و علی رغم انواع زورگویی‌ها مسیر رشد و تعالی را طی می‌کند، ادامه داد: این‌ تلاش‌ها منجر به کسب عزت برای جمهوری اسلامی و مردم عزیز ایران شده و توفیقات بسیاری را در راهپیمایی وحدت بخش اربعین حسینی به وجود آورده است.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی٬ ملت شریف ایران از هر فرصتی نظیر یوم‌الله 9 دی و 22 بهمن هر سال نظیر شکرگزاری به درگاه خداوند متعال با وحدت، همدلی و اعتماد رشد روزافزون استمرار بیعت خویش را با رهبر عظیم‌الشان اعلام می‌دارد. از درگاه حضرت احدیت برای این امت شهید پرور و رهبری عزیز آرزوی سلامت و توفیق روز افزون در همه‌ی عرصه‌ها دارم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet