هدر اصلی
1393/10/21 12:34:45
سرویس صحن
قادری در تذکر شفاهی مطرح کرد؛

ضرورت پرداخت خسارات به کشاورزان استان فارس از سوی صندوق بیمه کشاورزی

نماینده مردم شیراز در مجلس گفت: خشکسالی های چند سال اخیر در استان فارس مشکلاتی را برای کشاورزان ایجاد کرده بنابراین صندوق بیمه کشاورزی باید خسارات کشاورزان را بپردازد.
ضرورت پرداخت خسارات به کشاورزان استان فارس از سوی صندوق بیمه کشاورزی نماینده مردم شیراز در مجلس گفت: خشکسالی های چند سال اخیر در استان فارس مشکلاتی را برای کشاورزان ایجاد کرده بنابراین صندوق بیمه کشاورزی باید خسارات کشاورزان را بپردازد. https://cdn.icana.ir/d/019/84405.jpg ضرورت,پرداخت,خسارات,به,کشاورزان,استان,فارس,از,سوی,صندوق,بیمه,کشاورزی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، جعفر قادری در نشست علنی امروز (یکشنبه 21 دی ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خود با گرامیداشت یاد و خاطره حماسه 9 دی و همچنین تشکر از حضور آیت الله جنتی در شیراز گفت: از آیت الله ایمانی امام جمعه، روحانیت استان فارس، استاندار و مجموعه مسئولان این استان به دلیل وجود آرامش در تمامی شهرها تشکر می کنم.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از وزارت نیرو درخواست دارم که به موضوع تکمیل خط دوم آبرسانی به شهر شیراز توجه کند و با تأمین مالی این طرح باعث شود که در تابستان با مشکل کم آبی روبرو نشویم همچنین موضوع تأمین آب شرب روستاهای شیراز نباید فراموش شود.

قادری افزود: به دلیل وجود خشکسالی در چند سال اخیر در استان فارس مشکلات جدی برای کشاورزان ایجاد شده بود بنابراین صندوق بیمه کشاورزان باید خسارات را پرداخت کند و وزارت جهاد کشاورزی ضمن توجه به این موضوع زیرساخت های لازم ارتقاء بخش کشاورزی را فراهم کند.

وی تصریح کرد: در بودجه سال 94 اعتبارات محدودی برای احداث خط ریلی شیراز –بوشهر در نظر گرفته شده که لازم است تلاش شود تا با انجام کار فاینانس در این موضوع زمینه اتصال استان فارس به دریا فراهم شود.

قادری گفت: طرح پزشک خانواده در استان فارس باید مانند تمامی کشور روند خود را طی کند و اینگونه نباشد که اجباری در این موضوع صورت گیرد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس یادآور شد: دلیلی برای معطل ماندن موضوع تقسیمات کشوری در استان فارس و ارتقاء بخش‌ها و دهستان‌ها در این استان وجود ندارد بنابراین باید وزارت کشور رسیدگی کند، همچنین سازمان حفاظت از محیط زیست طرح توسعه پالایشگاه شیراز را تعیین تکلیف کند./

پایان پیام           

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet