اربعین حسینی
1393/10/21 12:23:49
سرویس صحن
جهانگیرزاده در نطق میان‌دستور:

نظام در برخورد با سران فتنه سر سوزنی خلاف قانون عمل نکرده است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ضمن دفاع از حیثیت ۹ دی در برابر شبهه‌افکنی‌های مطرح شده، گفت: نظام در برخورد با برخی از سران فتنه سر سوزنی خلاف قانون عمل نکرده است.
نظام در برخورد با سران فتنه سر سوزنی خلاف قانون عمل نکرده است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ضمن دفاع از حیثیت 9 دی در برابر شبهه‌افکنی‌های مطرح شده، گفت: نظام در برخورد با برخی از سران فتنه سر سوزنی خلاف قانون عمل نکرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/80287.jpg نظام,در,برخورد,با,سران,فتنه,سر,سوزنی,خلاف,قانون,عمل,نکرده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، جواد جهانگیرزاده در نشست علنی امروز (یکشنبه 21 دی‌ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان‌دستور خود ضمن ادای احترام به شهیدان انقلاب و استان آذربایجان گفت: حضور رئیس مجلس شورای اسلامی در استان آذربایجان غربی و حضور ایشان در جلسات متعدد با مدیران اجرایی، شورای تامین استان و حضور در همایش وحدت و امنیت که با حضور علمای اهل سنت و تشیع برگزار گردید، باعث خشنودی و خوشحالی مردم آذربایجان غربی شد. بدین‌وسیله از جانب همکارانم در مجلس شورای اسلامی، استاندار و نماینده ولی‌فقیه در استان آذربایجان غربی از دکتر لاریجانی تقدیر و تشکر می‌کنم.

نماینده مردم ارومیه در مجلس نهم تصریح کرد: فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری درخصوص ضرورت پاسداشت حماسه 9 دی، یک امر جدی است. کسانی که خواسته یا ناخواسته به تضعیف این یوم‌الله می‌پردازند، بدانند که 9 دی یوم‌الله بود و یوم‌الله باقی خواهد ماند.

وی در ادامه گفت: آنچه که در جریان فتنه 88 گذشت یک کودتای تمام عیار علیه انقلاب اسلامی بود و توسط کسانی که تا دیروز جزو دوستان انقلاب بودند، هدایت شد. آنها تیغ بر علیه نظام اسلامی کشیدند. کسی یادش نرفته است که در فتنه 88 افترا و بهتان عظیمی علیه انقلاب اسلامی و نظام مظلوم اسلامی مطرح شد. آنچه که رخ داد یک حرکت هماهنگ بین‌المللی با رهبری غرب و توسط عناصر داخلی آنها بود. کسانی که سوابق مثبتی در کارنامه خود داشتند، اما مهم این است که آنها چگونه عمل کردند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه افزود: عناصر فتنه مهمترین کشور دموکراتیک منطقه را با یک بحران بزرگ مواجه کردند. یادمان نرفته است که آنها سرمایه اصیل نظام اسلامی را به هدر دادند. سرمایه‌ای که توسط خون مطهر شهدای انقلاب جمع شده بود که همان اتحاد میان ملت و رهبری انقلاب بود. یادمان نرفته است که اتفاقات سال 88 دشمن را نسبت به نظام جمهوری اسلامی پررو کرد و باعث گسترش و تمدید تحریم‌ها و تشدید فشارها به ملت ایران به ویژه طبقه محروم شد.

وی بیان کرد: یادمان نرفته است که فتنه 88 ، رژیم صهیونیستی را امیدوار کرد، یادمان نرفته است انگلیسی‌های مکار را نسبت به آینده کشور امیدوار کرد که می‌توانند با کودتا یک حکومت مردمی را ساقط کنند، یادمان نرفته است آمریکایی‌ها به صورت لجام‌گسیخته علاوه بر استفاده از سرویس‌های اطلاعاتی و استفاده از یک امپراطوری رسانه‌ای بزرگ که یک دلار را هم بی‌جهت هزینه نمی‌کنند، میلیون‌ها دلار هزینه کردند.

جهانگیرزاده گفت: اوباما لجام‌گسیخته آمد تا شاهد روز احتضار جمهوری اسلامی باشد! خدا را شکر کنیم به مدد خون شهدا و خانواده مقاوم و عناصر حزب‌اللهی، این ایستادگی شکل گرفت.

وی با انتقاد از فضای سیاسی کشور افزود: این روزها نداهای متفاوتی می‌شنویم، این نداها متناسب با ظرفیت انقلاب و آنچه که نظام می‌خواهد نیست، کسانی که تا دیروز خیانت کردند، امروز باید سزای اعمال خود را ببینند، کسانی که به دنبال ایجاد تفرقه در میان صفوف ملت بودند، کسانی که میان عناصر وفادار به نظام و رهبری اختلاف ایجاد کردند، کسانی که با حرف‌ها و دشنام‌ها و سخنان گزنده خودشان،‌ خانواده شهدا و همه مسئولان نظام را دچار ناراحتی کردند، امروز باید مجازات خود را تحمل کنند. نظام اسلامی سر سوزنی خلاف قانون با کسانی که دچار لغزش شده‌اند، برخورد نکرده و نخواهد کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم ادامه داد: آنچه که امروز ما را وادار می‌کند بایستیم، همان پیام شهید احمدی‌روشن و شهید مهدی باکری است. بدون توجه به تفرقه‌ها، 9 دی متعلق به همه مردم ایران است. 9 دی یک سرمایه ملی متعلق به ملت و رهبری است. همه مردم ایران در 9 دی شریک بودند و انشاالله 9 دی همیشه یوم‌الله خواهد بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet