خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1393/10/21 12:41:49
سرویس صحن
عزیزی فارسانی در تذکر شفاهی:

حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران متناسب با واقعیت جامعه و تورم کنونی پرداخت شود

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به تورم ۳ سال اخیر و فشار طاقت‌فرسا بربازنشستگان گفت: از وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی می‌خواهیم حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران متناسب با واقعیت جامعه و تورم کنونی تعیین و پرداخت شود.
حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران متناسب با واقعیت جامعه و تورم کنونی پرداخت شود عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به تورم 3 سال اخیر و فشار طاقت‌فرسا بربازنشستگان گفت: از وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی می‌خواهیم حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران متناسب با واقعیت جامعه و تورم کنونی تعیین و پرداخت شود. https://cdn.icana.ir/d/019/43229.jpg حقوق,بازنشستگان,و,مستمری,بگیران,متناسب,با,واقعیت,جامعه,و,تورم,کنونی,پرداخت,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ حمیدرضا عزیزی فارسانی در نشست علنی امروز (یکشنبه 21 دیماه) در تذکر شفاهی ضمن گرامیداشت یاد شهدا گفت: سازمان محیط زیست نسبت به اصلاح مرزهای مناطق حفاظت شده در جاهایی که با ساکنان روستاها و مردم در تعارض هستند و معیشت آن ها را تهدید می‌کند اقدام عملی نماید.

نماینده مردم اردل، فارسان و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی افزود: با توجه به گرانی ها و مخارج بالای زندگی و فشار طاقت فرسا بر بازنشستگان و همچنین تورم وحشتناک 3 سال اخیر انتظار می‌رود حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران متناسب با واقعیت جامعه و تورم کنونی پرداخت شود.

عضو کمیسیون بهداشت مجلس خطاب به وزیر جهاد کشاورزی ادامه داد: استان‌های همجوار ما در مورد آب تذکر می‌دهند باید بگویم مسئولان استان های اصفهان، خوزستان و یزد که آب خود را از چهارمحال و بختیاری تامین می‌کنید سهم استان ما در آبخیزداری 148 میلیون تومان بوده بنابراین اگر می خواهید بحران آب در این استان‌ها تشدید نشود متذکر می‌شوم که سهم آبخیزداری استان چهارمحال و بختیاری را حداقل 20 برابر افزایش دهید.

وی همچنین خطاب به وزیر نیرو گفت: از مردم روستاهایی که فاقد برق هستند خجالت می‌کشم، حدود 3 سال است که قول داده اند برای این روستاها باطری خورشیدی تهیه شود اما هنوز انجام نشده و تقاضا داریم در این خصوص اقدام عاجل صورت گیرد.

عزیزی فارسانی در پایان خطاب به وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: حدود 20 مدرسه در مناطق روستایی و شهری حوزه انتخابیه ام وجود دارد که احتمال ریزش این مدارس بر سر دانش آموزان وجود دارد بنابراین تقاضا داریم نسبت به رفع این مشکل و همچنین توجه به معیشت معلمان توجه لازم اعمال شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet