شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
باقری بناب در جمع خبرنگاران:

اظهارنظر در صحن مجلس آزاد است

سرویس صحن
عضو فراکسیون روحانیون مجلس با تاکید بر ضرورت رعایت اعتدال و تبعیت از قانون در کشور تصریح کرد: افراط، افراط و تندروی، تندروی را به دنبال دارد.
یکشنبه 21 دی 1393 ساعت 13:00
اظهارنظر در صحن مجلس آزاد است عضو فراکسیون روحانیون مجلس با تاکید بر ضرورت رعایت اعتدال و تبعیت از قانون در کشور تصریح کرد: افراط، افراط و تندروی، تندروی را به دنبال دارد. http://cdn.icana.ir/d/019/84456.jpg اظهارنظر,در,صحن,مجلس,آزاد,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمد باقری بناب در حاشیه جلسه علنی امروز (یکشنبه 21 دی ماه) مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران گفت: اتفاقی که امروز در مجلس رخ داد، در شأن نظام و مجلسی که در نظام جمهوری اسلامی ایران تشکیل شده است، نبود و لذا باید در کشور سعه اخلاقی که در هفته وحدت به آن تاکید شده بود، مدنظر قرار گیرد.

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی افزود:‌ به نظر می‌آید کاری غیراخلاقی توسط برخی نمایندگان مجلس در اعتراض به نطق آقای مطهری انجام گرفت و من بدون آنکه بخواهم محتوای نطق ایشان را تکذیب و یا رد کنم، معتقدم در مجلس اظهارنظر آزاد است و هرکس می‌تواند نطق خود را تنظیم و دنبال کند.

وی ادامه داد: مثلا آقای کریمی قدوسی در بحث سوال از وزیر امور خارجه مطالبی را بیان کرد که 100 درصد برخلاف نظام، مصالح ملی و کشور بود و سیستم را به صورت کلی زیر سوال می‌برد ولی عکس العملی در مقابل آن نشان داده نشد.

باقری بناب با بیان اینکه افراط، افراط می آورد ادامه داد: تندروی، تندروی را به دنبال خواهد داشت و به نظر من امروز آن نوع آزادی که در شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی مدنظر بود،‌ خدشه‌دار شد و آزادی بیانی که نماینده باید در سخنان خود داشته باشد و در قانون اساسی نیز به آن تصریح شده، خدشه دار شد.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس درباره عملکرد هیات رئیسه در این ماجرا گفت: بهتر از این می‌توانست جلسه را اداره کرد. این‌ها اتفاقات ناگواری است که در مجلس رخ می‌دهد و چنین اتفاقاتی برای کشور خوب نیست.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: کشور ما در زمانی مبتلا به تندروی شده بود و اکنون ما می‌خواهیم از این تندروی و افراط عبور کنیم؛ در هر دو طرف نباید کاری صورت گیرد که موضوع شدت یابد. باید اخلاق اسلامی از هر دو طرف رعایت شود. در این مسائل باید اعتدال را مدنظر قرار داد و از قانون تبعیت کرد./

پایان پیام  

   

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000