هدر اصلی
1393/10/21 14:14:53
سرویس اجتماعی
جعفرزاده خبر داد:

بنیاد شهید به بنگاه اقتصادی تبدیل شده است/ فردا؛ زمان جمع‌بندی طرح تفحص از بنیاد شهید

سخنگوی فراکسیون ایثارگران مجلس٬ با انتقاد از دور شدن بنیاد شهید از رسالت خود و تمرکز بر فعالیت‌های اقتصادی٬ گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران باید به انجام وظیفه اصلی خود یعنی رفع مشکلات جامعه ایثارگری و خانواده شهدا بپردازد.
بنیاد شهید به بنگاه اقتصادی تبدیل شده است/ فردا؛ زمان جمع‌بندی طرح تفحص از بنیاد شهید سخنگوی فراکسیون ایثارگران مجلس٬ با انتقاد از دور شدن بنیاد شهید از رسالت خود و تمرکز بر فعالیت‌های اقتصادی٬ گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران باید به انجام وظیفه اصلی خود یعنی رفع مشکلات جامعه ایثارگری و خانواده شهدا بپردازد. https://cdn.icana.ir/d/019/79106.jpg بنیاد,شهید,به,بنگاه,اقتصادی,تبدیل,شده,است/,فردا؛,زمان,جمع‌بندی,طرح,تفحص,از,بنیاد,شهید Icana

غلامعلی جعفرزاده‌ایمن‌آبادی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬ با تاکید بر اینکه بنیاد شهید و امور ایثارگران باید به رسالت خود در رفع مشکلات جامعه ایثارگری و خانواده شهدا عمل کند٬ گفت: متاسفانه ورود این بنیاد به امور اقتصادی به غفلت از وظایف و رسالتش منجر شده است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی٬ با بیان اینکه حرکت بنیاد شهید وامور ایثارگران در انجام فعالیت‌های اقتصادی به مثابه یک بنگاه صحیح نیست٬ افزود: دور شدن بنیاد شهید از ارایه خدمات به جامعه ایثارگری و مشغول شدن آن به فعالیت‌های اقتصادی تبعات بی‌شماری در پی خواهد داشت.

این نماینده مردم در مجلس نهم٬ با تاکید بر اینکه با محرز شدن تخلف افراد نباید اجازه فعالیت به آن‌ها داده شود٬ گفت: مسئولان بنیاد شهید باید با برخورد قاطع با هر نوع تخلفی از ادامه فعالیت افراد متخلف در بدنه بنیاد جلوگیری کنند.

وی با یادآوری فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر دور شدن بانک‌ها از انجام فعالیت در قالب بنگاه‌های اقتصادی٬ افزود: وقتی رهبر معظم انقلاب در مورد بانک‌ها چنین رویکری دارند به طور حتم در خصوص سایر بنیاد‌ها و سازمان‌ها نیز این موضوع صدق می‌کند.

سخنگوی فراکسیون ایثارگران مجلس در ادامه از نشست مشترک هیات رئیسه مجلس با هیات تحقیق و تفحص از بنیاد شهید و امور ایثارگران خبر داد و گفت: در نشست فردا جمع‌بندی نهایی درباره پرونده تفحص از این بنیاد صورت خواهد گرفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet