اربعین حسینی
1393/10/21 14:57:48
سرویس اجتماعی
نصیری‌قیداری خبر داد:

برگزاری نخستین جلسه کمیته تجدیدنظر در بورسیه‌ها/ احتمال تجدیدنظر در بورسیه مربیان شاغل به تحصیل

معاون پارلمانی وزیر علوم٬ تحقیقات و فناوری از برگزاری نخستین جلسه کمیته تجدیدنظر در بورسیه‌ها خبر داد وگفت: احتمال تجدید نظر درباره مربیان شاغل به تحصیل که بورسیه آنها لغو شده بود زیاد است.
برگزاری نخستین جلسه کمیته تجدیدنظر در بورسیه‌ها/ احتمال تجدیدنظر در بورسیه مربیان شاغل به تحصیل معاون پارلمانی وزیر علوم٬ تحقیقات و فناوری از برگزاری نخستین جلسه کمیته تجدیدنظر در بورسیه‌ها خبر داد وگفت: احتمال تجدید نظر درباره مربیان شاغل به تحصیل که بورسیه آنها لغو شده بود زیاد است. https://cdn.icana.ir/d/019/49400.jpg برگزاری,نخستین,جلسه,کمیته,تجدیدنظر,در,بورسیه‌ها/,احتمال,تجدیدنظر,در,بورسیه,مربیان,شاغل,به,تحصیل Icana

سعدالله نصیری‌قیداری در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬ با یادآوری برگزاری نخستین جلسه کمیته بررسی وضعیت بورسیه‌ها برای تجدیدنظر در خصوص نتایج این کمیته و پاسخ به اعتراضات دانشجویان بورسیه شده در دولت گذشته٬ گفت: این جلسه با حضور تمامی اعضا برگزار و در صورت تمایل کمیسیون آموزش مجلس، گزارش آن به نمایندگان ارایه خواهد شد.

نصیری‌قیداری با بیان اینکه در کمیته بررسی وضعیت بورسیه‌ها تجدید نظر در وضعیت افراد بورسیه‌ شده طبق قانون صورت خواهد گرفت٬ افزود: تجدید نظر در بورسیه مربیان شاغل به تحصیل که بورسیه آنها لغو شده  یکی از انواع بورسیه‌هایی است که امکان تجدید نظر در آن برای بازگشت به تحصیل زیاد است.

وی ادامه داد: با روشن شدن وضعیت بورسیه‌ها امکان تحصیل برای افرادی که تخلفی نداشته‌اند ایجاد خواهد شد.

معاون پارلمانی وزیر علوم٬ تحقیقات و فناوری٬ یادآور شد: کمیته مذکور آمادگی ارایه گزارش در خصوص عملکردش به مجلس را دارد.

گفتنی است٬ ۴۴۸تن از مربیان شاغل به تحصیل، در وضعیت استخدامی "پیمانی" بودند که بدون تصویب هیئت امنای دانشگاه‌ها بورسیه شده‌اند، این در شرایطی است که به لحاظ قانونی امکان استفاده از بورس بـرای ادامه تحصیل را نداشته اند، این گروه در بررسی‌های اولیه وزارت علوم لغو بورسیه شده اما در پی اعتراض، پرونده آنان همزمان با سایر بورسیه‌ها مورد بررسی مجدد قرار خواهد گرفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet