هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سبحانی فر:

ضرورت نظارت سازمان تنظیم مقررات بر عملکرد شرکت های اینترنتی

سرویس فرهنگی
رئیس کمیته ارتباطات و فناوری اطلاعات مجلس گفت: به منظور جلوگیری از کم فروشی شرکتهای ارایه دهنده خدمات اینترنت، باید سازمان تنظیم مقررات ،نظارت خود را افزایش دهد.
یکشنبه 21 دی 1393 ساعت 16:23
ضرورت نظارت سازمان تنظیم مقررات بر عملکرد شرکت های اینترنتی رئیس کمیته ارتباطات و فناوری اطلاعات مجلس گفت: به منظور جلوگیری از کم فروشی شرکتهای ارایه دهنده خدمات اینترنت، باید سازمان تنظیم مقررات ،نظارت خود را افزایش دهد. http://cdn.icana.ir/d/019/81427.jpg ضرورت,نظارت,سازمان,تنظیم,مقررات,بر,عملکرد,شرکت,های,اینترنتی Icana

رمضانعلی سبحانی فر در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، در ارتباط با سرعت کم اینترنت در کشور و کم فروشی شرکت های ارایه دهنده خدمات اینترنتی، گفت: خدمات دهی شرکت های اینترنتی را می توان به یک خودروی مسافرکش تشبیه کرد که طبق آن، راننده در یک گنجایش مشخص، بیش از حد ممکن مسافر سوار می کند و شاید نتوان در ظاهر، آن را کم فروشی دانست، اما این موضوع در واقعیت، ضایع کردن حق مشتری محسوب می شود.

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب، داورزن و ششتمد در مجلس شورای اسلامی افزود: زمانی که یک پهنای باند مشخص در اختیار متقاضیانی بیشتر از حد معین قرار گیرد، سرعت اینترنت پایین آمده و فرصت را از خرید می گیرد، لذا پهنای باند مشخص باید در اختیار متقاضیان تعیین شده قرار گیرد و در غیر اینصورت، شرکتها بر خلاف تعهد خود عمل کرده اند.

وی تصریح کرد: به هر حال احتمال وقوع چنین اتفاقاتی وجود داشته و به نظر می رسد که سازمان تنظیم مقررات، باید بر این مسایل دقت و نظارت بیشتری داشته باشد.

این نماینده مردم در مجلس نهم با تاکید بر اینکه کنترل بیشتر سازمان تنظیم مقررات باعث حفظ حق و حقوق مصرف کنندگان می شود، تصریح کرد: به هر حال باید از ضایع شدن حق مردم جلوگیری شود و انتظار می رود که سازمان تنظیم مقررات نیز، کنترل و دقت بیشتری بر فروش اینترنت داشته باشد.

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب، داورزن و ششتمد در مجلس در رابطه با نقش مجلس برای جلوگیری از این کم فروشی ها نیز گفت: مجلس همواره این موضوعات را تذکر داده و درصورت مشاهده تخلف نیز درخواست توضیح می کند، اما امیدواریم که چنین اتفاقاتی را شاهد نباشیم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000