خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1393/10/21 15:49:48
سرویس استان ها
احمدی در جلسه شورای اداری استان آذربایجان غربی؛

اعتبارات استانی زمانی می‌رسد که نمی‌توان از آن استفاده مناسب داشت

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر اینکه اعتبارات استانی باید اوایل بهار یا اواسط نیمه اول سال پرداخت شود، تصریح کرد: اعتبارات استانی زمانی تخصیص پیدا می‌کند که نمی‌توان با آن، کار خاصی انجام داد.
اعتبارات استانی زمانی می‌رسد که نمی‌توان از آن استفاده مناسب داشت عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر اینکه اعتبارات استانی باید اوایل بهار یا اواسط نیمه اول سال پرداخت شود، تصریح کرد: اعتبارات استانی زمانی تخصیص پیدا می‌کند که نمی‌توان با آن، کار خاصی انجام داد. https://cdn.icana.ir/d/019/43036.jpg اعتبارات,استانی,زمانی,می‌رسد,که,نمی‌توان,از,آن,استفاده,مناسب,داشت Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عثمان احمدی در جلسه شورای اداری استان آذربایجان غربی که با حضور دکتر علی لاریجانی در شهر ارومیه برگزار شد، گفت:  مرکز صداوسیمای شهرستان مهاباد با توجه به نیاز روستاها که از شبکه‌های سراسری بی‌نصیبند، لازم است ارتقا یابد و باید تلاش شود تا ضمن کمک نهادهایی همچون شورای امنیت، شورای تامین و ریاست صداوسیما، وعده‌ای که چند سالی از آن می‌گذرد، محقق شود.

نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی خواستار رسیدگی به وضع راه‌ها و جاده‌های استان آذربایجان غربی شد و افزود: توجه به این مسئله نقش حائز اهمیتی در بُعد اقتصادی دارد، ضمن آنکه به کم کردن فاصله شهرهای استان تا مرکز می‌انجامد.

وی با اشاره به تبصره 22 ماده 180 درباره تخصیص اعتبارات به استان‌ها تصریح کرد: گاه شنیده می‌شود 40 درصد از اعتبارات استانی تخصیص یافته است، ولی متاسفانه اعتبارات در روزهایی می‌رسد که نمی‌توان با آن، کار خاصی انجام داد؛ اگر قرار است تخصیصی صورت گیرد بهتر است در اوایل بهار یا اواسط نیمه اول سال باشد.

عضو کمیسیون اقصادی مجلس همچنین خواستار حمایت از تولید، تولیدکننده، سرمایه‌گذار و کارخانجاتی که در آستانه ورشکستگی هستند، شد و افزود: جلساتی با کارگروه اقتصادی استان تشکیل شود تا این موارد مورد بررسی و رسیدگی دقیق‌تر قرار گیرد.

احمدی با اشاره به جلسه‌ای که با حضور برخی اعضای کابینه همچون جهانگیری، حجتی و نعمت‌زاده برگزار شد، ادامه داد: باید راهکارهای ویژه به منظور حمایت از واحدهایی که تعطیل شده و نیز اعطای یارانه تولیدی اتخاذ شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet