هدر اصلی
1393/10/21 16:54:47
سرویس اجتماعی
امروز در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس صورت گرفت؛

بررسی مشکلات دانشجویان دندانپزشکی با حضور وزیر بهداشت

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس٬ از بررسی مشکلات دانش‌آموختگان دندانپزشکی تحصیل‌کرده در خارج از کشور با حضور وزیر بهداشت در کمیسیون متبوعش خبر داد.
بررسی مشکلات دانشجویان دندانپزشکی با حضور وزیر بهداشت نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس٬ از بررسی مشکلات دانش‌آموختگان دندانپزشکی تحصیل‌کرده در خارج از کشور با حضور وزیر بهداشت در کمیسیون متبوعش خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/44645.jpg بررسی,مشکلات,دانشجویان,دندانپزشکی,با,حضور,وزیر,بهداشت Icana

جبار کوچکی نژاد در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬ با یادآوری دستور کار امروز(21 دی‌ماه) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس٬ گفت: وزیر بهداشت٬ درمان و آموزش پزشکی برای بررسی مشکلات دانش‌آموختگان دندانپزشکی تحصیل‌کرده در خارج از کشور مهمان کمیسیون آموزش مجلس بود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی٬ با بیان اینکه در این جلسه مقرر شد به نسبت صندلی‌های خالی پذیرش دانشجویان مذکور صورت بگیرد٬ افزود: در صورتی صندلی‌های خالی برای سال جاری با تعداد محدودی پر شود به طور حتم سایر دانشجویان سال آتی پذیرش خواهند شد.

وی همچنین با یادآوری دستور دیگر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس٬ گفت: رئیس دانشگاه پیام‌نور و همچنین علمی‌ کاربردی امروز مهمان کمیسیون بودند.

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی٬ یادآور شد: روسای دانشگاه علمی کاربردی و پیام نور برای معارفه و همچنین ارایه برنامه‌های خود مهمان جلسه امروز کمیسیون آموزش مجلس بودند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet