شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رجائی مطرح کرد:

رشد 33 درصدی فصل منابع آب/ افزایش اعتبار مجتمع‌های آبرسانی روستایی در لایحه بودجه سال 94

سرویس اقتصادی
رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با اشاره به سهم وزارت نیرو در بخش فصل آب در لایحه بودجه 94 گفت: فصل آب در لایحه بودجه 94رشد 33 درصدی داشته است.
یکشنبه 21 دی 1393 ساعت 17:18
رشد 33 درصدی فصل منابع آب/ افزایش اعتبار مجتمع‌های آبرسانی روستایی در لایحه بودجه سال 94 رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با اشاره به سهم وزارت نیرو در بخش فصل آب در لایحه بودجه 94 گفت: فصل آب در لایحه بودجه 94رشد 33 درصدی داشته است. http://cdn.icana.ir/d/019/55993.jpg رشد,33,درصدی,فصل,منابع,آب/,افزایش,اعتبار,مجتمع‌های,آبرسانی,روستایی,در,لایحه,بودجه,سال,94 Icana

عباس رجائی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت٬ با اشاره به سهم وزارت نیرو در بخش فصل آب در لایحه بودجه 94 گفت: فصل آب در لایحه بودجه 94 شامل سد و شبکه، آب رسانی، برنامه بهبود بهره برداری و حفاظت از منابع آب، برنامه مهندسی رودخانه ها و سواحل، توزیع منابع آب در حوزه‌های آبریز مرزی و مشترک است.

نماینده مردم اراک٬ کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی٬ افزود: فصل آب در بودجه امسال، 3هزار و 177 میلیارد تومان بوده که در لایحه بودجه سال 94، 1هزار و 233 میلیارد تومان پیش‌بینی شده که به این ترتیب رشد 33 درصدی داشته است.

رجائی تأکید کرد: در بخش سد و شبکه 47 درصد رشد نسبت به لایحه مصوب 93 و در بخش آبرسانی 26 درصد رشد وجود دارد.

وی با اشاره به طرح‌های جدید پیش بینی شده وزارت نیرو در لایحه 94 گفت: تعدادی از این برنامه‌ها شامل مطالعه و اجرای طرح‌های تعادل بخشی، تغذیه مصنوعی و بخش سیل، تکمیل٬ تجهیز شبکه‌های اندازه‌گیری آب‌های سطحی و زیرزمینی٬ مرمت و بازسازی تأسیسات آبی در دست بهره برداری هستند.

رجائی ‌با اشاره به مهمترین نکات لایحه بودجه 94 کل کشور٬ گفت: رشد 32 درصدی کل اعتبارات طرح‌های تملک دارایی سرمایه ای وزارت نیرو، افزایش اعتبار خرید تضمینی آب از 110 میلیارد تومان به 410 میلیارد تومان، افزایش اعتبار مجتمع‌های آبرسانی روستایی از 200 میلیارد تومان به 400 میلیارد تومان و واگذاری تعرفه آب و فاضلاب شهری به شورای شهر از جمله مهمترین نکات در نظر گرفته شده لایحه بودجه سال 94 است.

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی٬ گفت: دولت در لایحه بودجه سال 94 مربوط به وزارت نیرو باید بکوشد تا طرح‌های مصوب سفرهای استانی را در برنامه زمانبندی مصوب به اتمام رسانده و به طرح‌های تعهد شده برای اتمام در سال آتی نیز توجه ویژه ای داشته باشد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000