هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
منصوری‌آرانی با اشاره به بازدید اعضای کمیسیون امنیت ملی خبر داد:

بررسی راهکارهای مقابله با مفاسد اقتصادی در وزارت اطلاعات

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس٬ از بازدید اعضای کمیسیون متبوعش از معاونت اقتصادی وزارت اطلاعات خبر داد.
یکشنبه 21 دی 1393 ساعت 17:50
بررسی راهکارهای مقابله با مفاسد اقتصادی در وزارت اطلاعات عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس٬ از بازدید اعضای کمیسیون متبوعش از معاونت اقتصادی وزارت اطلاعات خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/79165.jpg بررسی,راهکارهای,مقابله,با,مفاسد,اقتصادی,در,وزارت,اطلاعات Icana

عباسعلی منصوری‌آرانی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح جزییات جلسه امروز یک‌شنبه (21 دی‌ماه) کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس٬ گفت: امروز در بازدیدی که از معاونت اقتصادی وزارت اطلاعات صورت گرفت مسائل مربوط به قاچاق و نقصان‌های قانون در مبارزه با قاچاق مطرح شد.

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی٬ ادامه داد:پس از بازدید جلسه ای نیز پیرامون چگونگی اجرای رهنمودهای مقام معظم رهبری در راستای مبارزه با فسادهای اقتصادی٬ و شیوه‌هایی که مفسدان اقتصادی انتخاب می‌کنند ، برگزار شد که در آن پیرامون  اقداماتی که مجلس و وزارت اطلاعات باید در این راستا باید انجام دهد بحث و تبادل نظر شد.

وی ادامه داد: مباحث مطرح شده در جلسه امروز در حوزه‌های مختلف قاچاق٬ فرار مالیاتی و اقداماتی که باید برای مقابله با مفاسد اقتصادی صورت بگیرد بود.

این نماینده مردم در مجلس نهم٬ افزود: امیدواریم که با گفت وگوهایی که در آینده در مجلس خواهیم داشت هماهنگی های لازم بین مجموعه‌ها ایجاد و نظارت قانونی را انجام دهیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی٬ یادآور شد: گزارش جلسه مذکور به طور حتم در کمیسیون مورد بحث و بررسی برای مسدود کردن راه‌های فساد در اقتصاد قرار خواهد گرفت./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000