هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
جعفری بنه خلخال جلسه کمیسیون انرژی را تشریح کرد:

بررسی راهکارهای تامین منابع مالی مورد نیاز توسعه صنعت

سرویس اقتصادی
عضو هیات رییسه کمیسیون انرژی در تشریح نشست کمیسیون گفت: کمیته مشترکی از مجلس و دولت راهکارهای تامین مالی مورد نیاز توسعه صنعت نفت را بررسی می کنند.
یکشنبه 21 دی 1393 ساعت 17:54
بررسی راهکارهای تامین منابع مالی مورد نیاز توسعه صنعت عضو هیات رییسه کمیسیون انرژی در تشریح نشست کمیسیون گفت: کمیته مشترکی از مجلس و دولت راهکارهای تامین مالی مورد نیاز توسعه صنعت نفت را بررسی می کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/43545.jpg بررسی,راهکارهای,تامین,منابع,مالی,مورد,نیاز,توسعه,صنعت Icana

جلیل جعفری بنه خلخال در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز کمیسیون انرژی مجلس گفت: معاون وزیر نفت و کارشناسان این وزارتخانه در کمیسیون حضور یافتند و گزارشی به اعضای کمیسیون ارائه دادند.

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در نشست امروز کمیسیون روش های تامین مالی طرح های توسعه صنعت نفت کشور با توجه به کاهش درآمدهای نفتی بررسی شد و مسئولان وزارت نفت عنوان کردند که به منابع برای تکمیل پروژه ها در پارس جنوبی نیاز دارند.

جعفری بنه خلخال تصریح کرد: راهکار استفاده از منابع صندوق توسعه ملی برای پیشرفت طرح های توسعه ای وزارت نفت با توجه به بازدهی مطلوب این صنعت، بررسی شد همچنین استفاده از منابع بانک مرکزی نیز برای توسعه صنایع نفت پیشنهاد شد.

وی با بیان اینکه کمیته مشترکی از مجلس و دولت راهکارهای تامین مالی توسعه صنعت نفت را بررسی می کنند، گفت: استفاده از منابع حاصل از حذف یارانه ثروتمندان و ارائه آن بصورت وام برای توسعه صنایع نفت نیز در کمیسیون انرژی پیشنهاد و بررسی شد.

جعفری بنه خلخال ادامه داد: نحوه اجرای راهکارهای قید شده در بند ق تبصره دو قانون بودجه سال جاری که به موضوع صرفه جویی در مصرف سوخت  ارتباط دارد در نشست کمیسیون بررسی و تاکید شد گازرسانی به تمامی مناطق کشور برای جلوگیری از مصرف سوخت مایع تسریع شود.

عضو هیات رییسه کمیسیون انرژی یادآور شد: در جلسه کمیسیون روی موضوع توسعه میادین مشترک گازی تاکید شد تا با تولید گاز بیشتر زمینه صرفه جویی در مصرف سوخت فراهم شود./  

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000