هفته دفاع مقدس
1393/10/21 17:53:10
سرویس اقتصادی
عزیزی در تشریح دستورکار کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات عنوان کرد:

رسیدگی به ایرادات طرح الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: رسیدگی به ایرادات طرح الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی، تنها مورد مطرح شده در جلسه امروز بود و ادامه بررسی ها نیز به جلسه آینده موکول شد.
رسیدگی به ایرادات طرح الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: رسیدگی به ایرادات طرح الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی، تنها مورد مطرح شده در جلسه امروز بود و ادامه بررسی ها نیز به جلسه آینده موکول شد. https://cdn.icana.ir/d/019/43284.jpg رسیدگی,به,ایرادات,طرح,الحاق,موادی,به,قانون,تنظیم,بخشی,از,مقررات,مالی Icana

قاسم عزیزی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح دستورکار کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، گفت: دستور کار نخست کمیسیون، رسیدگی به ایرادات شورای نگهبان به طرح الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت و موارد ارجاع شده به کمیسیون بود که اعضا در مورد آن به بحث و گفت و گو پرداختند.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی افزود: همچنین جمع‌بندی نهائی گزارش‌ کمیسیون درخصوص لایحه بودجه سال 1394 کل‌کشور نیز به جلسه آینده موکول شد.

وی ادامه داد: جلسه بعدی کمیسیون نیز فردا صبح ( دوشنبه 22 دی ماه) برگزار خواهد شد که در آن به جمع‌بندی نهائی گزارش‌ کمیسیون درخصوص لایحه بودجه سال 1394 کل‌کشور خواهیم پرداخت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet