شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
امروز در کمیسیون اجتماعی مجلس صورت گرفت؛

بررسی قانون گزینش معلمان و کارکنان آموزش و پرورش

سرویس اجتماعی
عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس٬ از بررسی طرح یک فوریتی الحاق یک تبصره به ماده (5) قانون گزینش معلمان و کارکنان آموزش و پرورش در کمیسیون متبوعش خبر داد.
یکشنبه 21 دی 1393 ساعت 18:12
بررسی قانون گزینش معلمان و کارکنان آموزش و پرورش عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس٬ از بررسی طرح یک فوریتی الحاق یک تبصره به ماده (5) قانون گزینش معلمان و کارکنان آموزش و پرورش در کمیسیون متبوعش خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/44647.jpg بررسی,قانون,گزینش,معلمان,و,کارکنان,آموزش,و,پرورش Icana

محمد اسماعیل سعیدی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬ با یادآوری جزییات جلسه امروز یک‌شنبه(21 دی‌ماه) کمیسیون اجتماعی مجلس٬ گفت: ادامه بررسی طرح یک فوریتی الحاق یک تبصره به ماده (5) قانون گزینش معلمان و کارکنان آموزش و پرورش در دستور کار امروز این کمیسیون قرار داشت.

نماینده مردم مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی٬ ادامه داد: بندهای 4 تا 9 طرح مذکور در جلسه امروز کمیسیون اجتماعی مجلس بررسی و پیشنهادات و نظرات نمایندگان در خصوص آن مطرح شد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی٬ یادآور شد: اتمام بررسی طرح مذکور به جلسه بعدی کمیسیون اجتماعی مجلس موکول شد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000