هدر اصلی
1393/10/21 18:33:10
سرویس اقتصادی
پاپی زاده در تشریح جلسه امروز کمیسیون کشاورزی:

پرداخت خسارت به مناطقی که به دلیل اکتشافات نفتی آسیب می بینند

عضو کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس در تشریح نشست امروز کمیسیون گفت: شرکت ملی نفت موظف شد در صورت وارد آوردن خسارت به استان‌ها و مناطقی که در آن‌ها فعالیت نفتی انجام می‌دهد، خسارت پردا خت کند.
پرداخت خسارت به مناطقی که به دلیل اکتشافات نفتی آسیب می بینند عضو کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس در تشریح نشست امروز کمیسیون گفت: شرکت ملی نفت موظف شد در صورت وارد آوردن خسارت به استان‌ها و مناطقی که در آن‌ها فعالیت نفتی انجام می‌دهد، خسارت پردا خت کند. https://cdn.icana.ir/d/019/43760.jpg پرداخت,خسارت,به,مناطقی,که,به,دلیل,اکتشافات,نفتی,آسیب,می,بینند Icana

عباس پاپی‌زاده در گفت ‌و‌ گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست امروز کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس گفت: در جلسه امروز موادی از اساسنامه شرکت ملی نفت که مرتبط با حوزه کشاورزی و منابع طبیعی است، بررسی شد.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: نحوه در اختیار گرفتن اراضی و منابع طبیعی ازسوی شرکت ملی نفت و همچنین خسارات زیست محیطی ناشی از انجام پروژه ها نفتی در جلسه امروز با حضور اعضای کمیسیون بررسی و شرکت ملی نفت موظف شد در صورت وارد آوردن خسارت به استان‌ها و مناطقی که در آن‌ها فعالیت نفتی انجام می‌دهد خسارت پرداخت کند.

پاپی زاده افزود: مقرر شد آیین نامه اجرایی و استانداری های استان‌های نفت خیر ناظر به اجرای عملکرد باشند.

عضوکمیسیون کشاورزی،آب ومنابع طبیعی مجلس یادآور شد:‌ نکته دیگر اینکه در نشست امروز مقرر شد در مناطقی که شرکت نفت در آن فعالیت می‌کند در صورت آسیب به منطقه خسارت احتمالی به اشخاص ذینفع نیز پرداخت شود.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet