هدر اصلی
1393/10/21 19:43:00
سرویس فرهنگی
آلیا با اشاره به نتیجه جلسه کمیسیون فرهنگی با حضور الهام چرخنده:

تشکیل کارگروهی جهت پیگیری مسیر راه الهام چرخنده در کمیسیون فرهنگی

عضو فراکسیون زنان مجلس گفت: علت دعوت از الهام چرخنده شیوه موفق وی درباره فراهم کردن زمینه جهت داوطلب شدن ۳ هزار و ۹۰۰ نفرت برای محجبه شدن بود که اقدام ارزنده ای است.
تشکیل کارگروهی جهت پیگیری مسیر راه الهام چرخنده در کمیسیون فرهنگی عضو فراکسیون زنان مجلس گفت: علت دعوت از الهام چرخنده شیوه موفق وی درباره فراهم کردن زمینه جهت داوطلب شدن 3 هزار و 900 نفرت برای محجبه شدن بود که اقدام ارزنده ای است. https://cdn.icana.ir/d/019/43026.jpg تشکیل,کارگروهی,جهت,پیگیری,مسیر,راه,الهام,چرخنده,در,کمیسیون,فرهنگی Icana

فاطمه آلیا در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، در خصوص دعوت از الهام چرخنده برای حضور در کمیسیون فرهنگی گفت: با بررسی فعالیت های الهام چرخنده و مطالعه گزارش های رسیده از سفرهای وی به شهرستان ها تصمیم گرفتیم از وی برای حضور در مجلس دعوت کنیم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: علت این دعوت شیوه وی درباره فراهم کردن زمینه جهت داوطلب شدن 3 هزار و 900 نفرت برای محجبه شدن بود که اقدام ارزنده ای است.

وی در ادامه با بیان اینکه رویکرد مجلس مطالبه جامعه یعنی تقویت راه های گسترش عفاف و حجاب است، عنوان کرد: قصد داشتیم با دعوت از الهام چرخنده ضمن قدردانی، کمیسیون و همکاران را در جریان فعالیت های وی قرار دهیم.

آلیا تصریح کرد: ویژگی هایی که چرخنده از نظر سن و سال دارد و همچنین راهی که تا کنون طی کرده (تجربه زندگی در غرب، بی حجابی و با حجابی) و انتخاب آگاهانه ای که داشته است ظرفیتی است برای هدایت نسل جوان امروز تا به اصالت و فطرت خود توجه کنند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در ادامه فضای جلسه امروز را صمیمانه عنوان و خاطرنشان کرد: طی جلسه امروز تصمیماتی مبنی بر تشکیل کارگروهی در جهت پیگیری مسیر راه الهام چرخنده تشکیل شد تا بتوانیم برای هنرمندان ارزشی کشور پیامی  در راستای حمایت از فعالیت های فرهنگی ارزشی داشته باشیم و بگوییم در حد وظایف و اختیارات حمایت خود را از آنها خواهیم داشت.

عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در پایان به وظیفه نهادهای مربوطه در این زمینه اشاره و اظهار کرد: حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران که رسیدگی به اوضاع فرهنگی جامعه را در دستور کار دارند می توانند از ظرفیت وجود یک مجری که می تواند با زبان و ادبیات هنری این اهداف را دنبال کند استفاده کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet