اربعین حسینی
1393/10/23 10:45:00
سرویس فرهنگی
شجاعی کیاسری خبر داد:

نشست مشترک اعضای شورای نظارت بر صداوسیما و رؤسای قوا برگزار خواهد شد

عضو مجلس در شورای نظارت بر صداوسیما گفت: در جلسه اخیر شورای نظارت بر صدا و سیما تصمیم گرفته شد که ابتدا جلسه ای با رؤسای قوا داشته باشیم و بعد از آن درخواستی برای دیدار با مقام معظم رهبری به دفتر ایشان ارائه دهیم.
نشست مشترک اعضای شورای نظارت بر صداوسیما و رؤسای قوا برگزار خواهد شد عضو مجلس در شورای نظارت بر صداوسیما گفت: در جلسه اخیر شورای نظارت بر صدا و سیما تصمیم گرفته شد که ابتدا جلسه ای با رؤسای قوا داشته باشیم و بعد از آن درخواستی برای دیدار با مقام معظم رهبری به دفتر ایشان ارائه دهیم. https://cdn.icana.ir/d/019/84457.jpg نشست,مشترک,اعضای,شورای,نظارت,بر,صداوسیما,و,رؤسای,قوا,برگزار,خواهد,شد Icana

سید رمضان شجاعی کیاسری در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به جلسه هفته جاری شورای نظارت بر صداوسیما گفت: در این جلسه پیرامون مسائل مختلفی در حوزه نظارت بر صدا و سیما بحث و گفتگو شد.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: یکی از مهم ترین مسائلی که درباره آن تصمیم گرفتیم برنامه ریزی برای نشستی مشترک با حضور اعضای شورای نظارت بر صداوسیما و رؤسای قوای سه گانه بود.

وی افزود: هدف از برگزاری این نشست شنیدن نظرات سران قوا نسبت به مدیریت جدید رسانه ملی و بیان انتظارات و پیشنهادات در حوزه وظیفه کاری هر قوه است.

شجاعی کیاسری ادامه داد: بعد از برگزاری این نشست قصد داریم درخواستی برای دیدار با مقام معظم رهبری به دفتر ایشان ارائه دهیم.

عضو مجلس در شورای نظارت بر صداوسیما در پایان خاطرنشان کرد: بر همین اساس قرار شد ابتدا هر کدام از اعضا در خصوص برگزاری نشست مشترک با رؤسای خود صحبت کنند که بنده هم با دکتر لاریجانی صحبت کردم و قرار به زودی زمان آن مشخص شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet