هفته دفاع مقدس
1393/10/22 13:32:00
سرویس فرهنگی
افتخاری با تشریح جلسه فراکسیون قرآن:

نحوه مشارکت فراکسیون قرآن در برگزاری همایش ملی آموزش عالی قرآنی مشخص شد

رئیس فراکسیون قرآن، عترت و نماز مجلس گفت: تلاش داریم با تمرکز روی پیشنهادهای واصله درخصوص بودجه قرآنی کشور شرایطی را فراهم کنیم تا با کار کارشناسی تناقضی میان پیشنهادهای نمایندگان در صحن علنی وجود نداشته باشد.
نحوه مشارکت فراکسیون قرآن در برگزاری همایش ملی آموزش عالی قرآنی مشخص شد رئیس فراکسیون قرآن، عترت و نماز مجلس گفت: تلاش داریم با تمرکز روی پیشنهادهای واصله درخصوص بودجه قرآنی کشور شرایطی را فراهم کنیم تا با کار کارشناسی تناقضی میان پیشنهادهای نمایندگان در صحن علنی وجود نداشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/42795.jpg نحوه,مشارکت,فراکسیون,قرآن,در,برگزاری,همایش,ملی,آموزش,عالی,قرآنی,مشخص,شد Icana

لاله افتخاری در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه عصر دیروز (یکشنبه، 21 دی ماه) جلسه فراکسیون قرآن، عترت و نماز با حضور اکثریت اعضای شورای مرکزی تشکیل شد، گفت: در این جلسه پیرامون مباحث مختلفی در مورد بودجه قرآنی سال 94 بحث و تبادل نظر شد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به عضویت چند تن از اعضای شورای مرکزی فراکسیون قرآن در کمیسیون تلفیق بودجه 94 گفت: بر همین اساس قرار شد پیشنهادهای واصله در خصوص بودجه های قرآنی پیگیری شود تا در نهایت به یک جمع بندی برسیم.

وی افزود: ما تلاش داریم با تمرکز روی این پیشنهادها شرایطی را فراهم کنیم تا با کار کارشناسی به نحوی در صحن علنی مطرح شود که تناقضی میان پیشنهادهای نمایندگان وجود نداشته باشد.

افتخاری در ادامه به توضیح بخش دیگری از این جلسه پرداخت و یاداور شد: در ادامه این جلسه گزارشی از فعالیت برخی از کارگروه ها و اقدامات صورت گرفته از سوی آنها به هیأت رئیسه ارائه شد.

وی در ادامه با اشاره به اقدامات کارگروه های تخصصی فراکسیون قرآن گفت: این فعالیت ها اعم از شرکت فعال اعضا در مسابقات قرآنی دانشجویان جهان اسلام، تصویب برخی از مواد تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت و تأکید برای تصویب صندوق توسعه فرهنگ قرآنی در بودجه 94 بود.

افتخاری ادامه داد: همچنین در این جلسه پیشنهادهای اعضای برای چگونگی ادامه فعالیت کارگروه های مختلف و مشارکت فراکسیون قرآن، عترت و نماز در همایش ملی آموزش عالی قرآنی و تأمین نیازهای شغلی جامعه مشخص شد.

رئیس فراکسیون قرآن، عترت و نماز در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: این همایش بزرگ با مشارکت دستگاه ها و وزارتخانه های مختلف و با محوریت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری 12 اسفند ماه برگزار می شود که فراکسیون قرآن یکی از حمایت کنندگان این همایش است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet