هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سبحانی فر با اشاره به توزیع سیم کارت ویژه کودکان و نوجوانان مطرح کرد:

ارائه سیم کارت های ویژه کودکان، اقدامی ضروری در جهت اجرای پیوست فرهنگی

سرویس فرهنگی
عضو مجلس در کارگروه تعیین محتوای مصادیق مجرمانه گفت: زمانی که یک تکنولوژی جدید به مردم ارائه می شود باید بسته های فرهنگی خاص خود را نیز داشته باشد.
دوشنبه 22 دی 1393 ساعت 12:42
ارائه سیم کارت های ویژه کودکان، اقدامی ضروری در جهت اجرای پیوست فرهنگی عضو مجلس در کارگروه تعیین محتوای مصادیق مجرمانه گفت: زمانی که یک تکنولوژی جدید به مردم ارائه می شود باید بسته های فرهنگی خاص خود را نیز داشته باشد. http://cdn.icana.ir/d/019/78151.jpg ارائه,سیم,کارت,های,ویژه,کودکان،,اقدامی,ضروری,در,جهت,اجرای,پیوست,فرهنگی Icana

رمضانعلی سبحانی فر در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تصمیم جدید معاونت سازمان تنظیم مقررات ارتباطات مبنی بر ارائه سیمکارت های ویژه کودکان تا 6 ماه آینده گفت: این اقدام می تواند حرکتی در جهت اجرای پیوست فرهنگی باشد.

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به وظایف دستگاه های فعال در حوزه ارتباطات و فناوری عنوان کرد: مسئولان این بخش ها باید تلاش کنند با توجه به رشد چشمگیر تکنولوژی فضا را به گونه ای آماده کنند که ضمن پیشرفت تکنولوژی در کشور، مانع از بروز آسیب های اجتماعی شوند.

وی در ادامه با تأکید بر لزوم بسترسازی مناسب جهت ارائه تکنولوژی جدید گفت: زمانی که یک تکنولوژی جدید به مردم ارائه می شود باید بسته های فرهنگی خاص خود را نیز داشته باشد و نسبت به فرهنگ سازی پیش از ارائه آن اقدامات لازم صورت گرفته باشد.

سبحانی فر در ادامه تأکید کرد: تکنولوژی باید همراه در جهت ارتقای فرهنگ و در خدمت آن باشد که این امر بسیار مفید و اثرگذار خواهد بود.

عضو مجلس در کارگروه تعیین محتوای مصادیق مجرمانه در پایان خاطرنشان کرد: در خصوص سیمکارت های ویژه کودکان نیز باید توجه کرد به نحوی جذاب باشد تا با استقبال خانواده ها و جامعه روبرو شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000